Hakkımızda - Hızlı Saat

0212 909 45 89

10 yıldır en güvenilir orijinal saat sitesi...

ONLARCA MARKA VE BİNLERCE SAAT “KAPIDA ÖDEME” AVANTAJI İLE HIZLISAAT.COM’DA!

25.000 Adet saat çeşidi ile Türkiye'nin en kapsamlı saat sitesi hizlisaat.com dünyaca ünlü saat markalarını siz saat severlerle buluşturuyor. Sitemizde satılan saatler Türkiye Distribütörlerinin garantisi kapsamındadır.

Sitemizde orijinal olmayan, ikinci el,teşhir veya Türkiye'ye kaçak olarak getirilen saatlerin satışı yapılmamaktadır.
Sitemizdeki tüm saat modelleri yurtiçi kargo ile gönderilmektedir.
Siparişiniz size saatinizin faturası, saatinizin onaylanmış garanti belgesi ve saatinizin orijinal kutusu ile birlikte gönderilmektedir.

Tüm saatlerde 7 Gün içerisinde iade ve değişim hakkı: www.hizlisaat.com üzerinden almış olduğunuz saatleri size ulaştıktan 7 gün içerisinde saatin orijinalliğini bozmadığınız ve kullanmadığınız taktirde hiçbir mazeret belirtmeden iade edebilir veya değişim yapabilirsiniz.

Ayrıca Hızlı Saat'e üye olarak: %90'a varan kol saati indirimlerden anlık haberdar olabilir, Üyelerimize özel hediye çekleri ile ekstra indirimler kazanabilir, Özel günlere ve haftalara özel ücretsiz kargo ve ekstra saat indirimlerden faydalanabilirsiniz.
Saat Saat Modelleri ve Fiyatlarını en uygun fiyata bulabileceğiniz Hızlı Saat firmasıdır. Hızlı Saat bir İstanbul Saat Firmasıdır.