Essence Bayan Saat Modelleri, Essence Bayan Saat

0212 909 45 89

10 yıldır en güvenilir orijinal saat sitesi...

Essence Saat

Essence Bayan Saatleri

Essence, saat denilince akla gelen dünya çapındaki en önemli markalardan birisidir. Marka, dinamik, klasik, spor ve klasik saat tasarımlar ile her yaşa hitap eden ve adeta favori haline gelmiş durumda. Modern tasarımları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Essence, günümüz modasına da tam anlamıyla hitap ediyor. Vazgeçilmez koleksiyonlarıyla büyük bir başarı ivmesi yakalayan marka, hiç bitmeyen tutkunun temsilcisi olarak yoluna devam ediyor. Saat severlerin her koleksiyonunu merakla beklediği Essence, şık, kullanışlı ve yenilikçi tasarımlarıyla ilgi görüyor. Hem erkek hem kadın saat modellerinde büyük çığır açan marka, günlük yaşamda da özel davetlerde de büyük bir tamamlayıcı özelliği ile şıklığı kat artıracak. Dikkatleri üzerine çekmek isteyenlerin tercihi olan Essence, bir adım önde olmanızı sağlayacaktır.

Essence Saat Modelleri

Şıklık ve zarafetin sembolü olan Essence markası birbirinden farklı saat modelleri ile dikkat çekiyor. Essence saat modelleri, her yaşa hitap eden tasarımlarıyla ilgi odağı olmaya devam etmektedir. Bu koleksiyonlardan birisi de “Racing”. Yarış pistlerinin heyecanından alınan ilhamla tasarlanan Racing modelleri, detaylardaki işçiliği ve uyumu ile spor saatler arasında adeta bir fenomen haline gelmiştir. Spor tarzını benimseyenlerin bir numaralı seçeneği haline gelen Raccing, şık görüntüsüyle de cezbediyor. “Femme” ise "Made With Crystallized TM Swarovski Elements" lisansını alan ve etiketini kullanabilen ilk saat koleksiyonu olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Femme, feminen ve zamansız stili ile ışıldayan bir görünüme sahip. Işıltılı ve elegant tasarımları ile göz kamaştıran Femme koleksiyonu tüm kadınların gözdesi haline gelmiş durumda. “Ethnic” koleksiyonu da zamansız güzelliği temsil ediyor. Bu koleksiyon doğu ve batı modası ve beğenisini harmanlama özelliğine sahip. Güncel çizgisiyle de çok trend durumda olan Ethnic koleksiyonu saat severlerin ilgisini çekmeye devam ediyor. “Ceramic”, gücünden olduğu kadar şıklığından da ilham alınarak hazırlanan bir tasarım haline gelmiş durumda. Bu koleksiyon materyali, siyah ve beyaz tezatlığından çıkan uyum ile kusursuzluğun simgesi olarak göze çarpıyor. Saatlerinde güzel, cesur tonları sergileyen Essence, heyecan verici koleksiyonlarıyla yeniliklerini artırmaya devam ediyor.

Essence Saat Fiyatları

Essence saat fiyatları ile ilgili olarak hizlisaat.com sitesi sizlerin yardımına koşuyor. Garantisi ve uygun fiyatlarıyla saat satışı noktasında önemli bir portal olan hizlisaat.com, Essence marka bayan ve erkek saat modellerini sizlere ulaştırıyor. Müşteri memnuniyetini esas alarak çalışan hizlisaat.com, taksitli ödeme seçenekleri ve iade işlemlerindeki kolaylıklarla da tercih edilen sitelerin başında yr alıyor.

Essence marka saatlerinizi korumak için kullanıcının dikkatli davranması gerekiyor. Kullanım hatalarına düşmemek için saatin darbe, düşürme ve çarpma gibi sertliklere maruz kalabilecek temaslardan korunması gerekmektedir. Saatin mekanik yapısına zarar verebilecek güçlü elektrik alanlarından veya manyetik alanlardan da (Dect Telefon, Cep Telefonu yakın çevresi, hoparlör, MR cihazı vs.) sakınılması gerekmektedir. Deri kayışlı saatlerde kullanılan kayışın deforme olmasını engellemek için de sudan, deniz suyundan ve terden uzak tutulması gerekiyor. Saatin basınca dayanıklılığına göre hareket edilmesi de önemli hususlardan biri olarak dikkat çekmektedir.  Saat kullanıldığında tepe muhakkak bastırılıp oturtularak ilk pozisyonuna getirilmiş olması gerekmektedir. Tepesi vidalı olan bir saatte de tepenin iyice vidalanması gerekmektedir. Saatin ıslak iken veya ıslak parmaklar ile tepe veya butonun kesinlikle kullanılmaması tavsiye edilmektedir. Saatin ayarlarının da mutlaka kullanma kılavuzuna bakılarak yapılması gerekmektedir.

 

 

Essence saatleri ve aksesuarlarını satın alıyorsanız, güvenlik anlamında da kullanıcıya büyük bir rahatlık sağlanmaktadır. Tüm saat ve aksesuarlar nakliye öncesi bir muayeneden geçmektedir. Bunun için aksesuar alındığında, kullanıcı tarafından etiketleri ve koruyucu sarıcıları giymeden ve çıkarmadan önce kusursuz bir çalışma ortamında olduğundan emin olunması gerekmektedir. Saat takıldıktan ve boyutlandırıldıktan sonra mekanik bir problem ile karşılaşılırsa garanti kapsamında servis ettirilmesi için üreticiyle irtibata geçilmesi sağlanmalıdır. Alıcının bu noktada giymeden önce saati kontrol etmesi ve mükemmel çalışma koşullarında olmasını sağlamak gibi bir sorumluluğu bulunmaktadır.

Essence markası, saat bakımı konusunda da kullanıcılarını açıklayıcı bir şekilde bilgilendirmektedir. Markanın saat bakımına ilişkin verdiği bilgilere göre, manyetik alanlara dikkat edilmesi gerekiyor. Bunun için saatlerin, hoparlör üstüne ya da kuvvetli bir manyetik alanı olan motorların üzerine konulmaması gerekiyor. Denizde yüzdükten sonra da saatin ılık su ile çalkalanması büyük önem taşıyor. Sert darbe halinde de saatte çeşitli hasarlar meydana gelebiliyor. Bu yüzden ısıl darbeler de dahil olmak üzere saatin her türlü darbeden korunması gerekiyor. Temizleme işlemi de hassasiyet gösterilmesi gereken bir başka konu. Tüm saat kayışları (deri ve hassaslar hariç) ve su geçirmez saat kasaları sabunlu su ve bir diş fırçası ile temizlenip, yumuşak bezle korunmalı. Saat, kayışı, kasası, camı ve diğer sentetik aksamlarının zarar görmemesi için, çözücü, deterjan, sineksavar, parfüm, güneş kremi ve diğer kozmetik ürünlerle temas ettirilmemeli.  60°C veya 140°F’ın üstündeki ve -10°C veya 14°F’ın altındaki aşırı sıcaklık veya soğuklardan da saatin korunması gerekmektedir. Saat, suyun altında kullanılması planlandığında, su geçirmezliği de düzenli olarak kontrol edilmeli. Saatin deri kayışının uzun bir süre kullanılması için de bazı öneriler mevcut. Bunun için renk değiştirme ve deformasyonu önlemek için su ve nem ile temastan kaçınılması gerekmekte. Renk solmasını önlemek için de güneşe maruz bırakılmaması tavsiye edilmektedir. Deri geçirgen olduğu için yağlı maddeler ve kozmetik ürünlerle temasından kaçınılması tavsiyeler arasında bulunmakta.

TÜM ESSENCE BAYAN SAATLER