Cesare Paciotti‎ Saat,Cesare Paciotti‎ Bayan ve Erkek Saat Modelleri ve Fiyatları

0212 909 45 89

10 yıldır en güvenilir orijinal saat sitesi...

Cesare Paciotti‎ Saat

Cesare Paciotti‎ Saat

İtalyan moda dünyasının en önemli markaları arasında gösterilen Cesare Paciotti markası 1948 yılında İtalya’da Guiseppe ve Cecilia Paciotti kardeşler tarafından tamamen el yapımı klasik erkek ayakkabıları üreterek kurulan marka daha sonraları çocukları Paola ve Cesare tarafından bir tutkuya dönüşerek 1980 yılından tamamen bir moda markası haline dönüştürüldü. 1980 yılından itibaren sadece ayakkabı değil kıyafet ve aksesuar olarak koleksiyonunun geliştiren Paciotti kardeşler dünyanın sayılı moda markası haline geldi.

Cesare Paciotti saat, dünya da en prestijli aksesuarlar arasında gösterilmekte eşsiz ve fütürüstik saatler tasarlayan moda evi uluslararası yıldızların yanı sıra seçkin ve kozmopolit halkı baştan çıkaracak saatler de tasarlayan dünya devi rock ve klasik tarzı birleştiren modaevi tamamen erkeksi bir saat koleksiyonuna sahip.

Cesare Paciotti Saat Modelleri

Klasik giyinmeyi ve prestjli erkekler için eşsiz bir saat koleksiyonuna sahip olan Cesare Paciotti geceleri kendisini iyi hissetmek isteyen erkekler için ideal. Cesare Paciotti saat markası rock tarzını klasik giyim tarzı ile birleştiren eşsiz bir tasarım tamamen erkeksi duyguları ön plana çıkaran mükemmel bir aksesuar. Bulunacağınız ortama uygun farklı saat modelleri bulunan Cesare Paciotti erkek saatleri klasik kıyafetlerin altına takacağınız çelik kordon modelleriyle farklı tarzıyla dikkat çekiyor spor kıyafetlerinizin altına takmak için ise deri kordonlu saatler üreten marka her tarza uygun prestijli şık ve kaliteli modeller tasarlamış. Saatlerinde farklı taşlar da kullanan marka saatlerine farklı bir hava katmış İtalyan modasında kullanılan taşların ne kadar önemli olduğunu düşünürseniz marka buna özgü olarak saatlerini taşlarla bezemiş.

Erkek saat modellerinin yanı sıra kadınlar içinde saat üreten marka kadınlar özgü rengarenk saatler tasarlamış prestije önem veren kadınların rahatlıkla takabilecekleri saatler üreten marka taşlı modellerinin yanı sıra renkli deri kordonlu ve spor kıyafetlerin altına çok şık duracak saatler düşünmüş. Cesare Paciotti saat modelleri şıklıkla prestiji bütünleştirmek gibi bir özelliğe sahip İtalyan moda estetiğini ürünlerine de taşıyan marka prestijli geceler için ideal saatler tasarlamış. Güne spor yaparak başlayan kadınları da düşünen marka her renkten şık saatleri koleksiyonunda bulunduruyor.

Cesare Paciotti saat modelleri dünyada kolunuza takabileceğiniz en prestijli saatlerden bir tanesi klasik İtalyan tarzı giyinmeyi seven erkekler ve İtalyan modasını yakından takip edenler için eşsiz bir saat koleksiyonu olan marka Milano esintilerini kolunuza taşıyor gardırobunuzda mutlaka bulunması gereken bir aksesuar olan Cesare PACİOTTİ saatler iş hayatında yönetici konumunda olanlar içinde prestijli bir aksesuar klasik giyim tarzını spor kıyafetlerle giymek içinde tasarlamış olan modaevi iş hayatının yorgunluğundan sonra iş kıyafetlerinizi değiştirdiğinizde günlük kıyafetlerinizi de tamamlayacak bir tasarım yaratmış.

Moda denince akla ilk gelen İtalyan moda tarzı ile yakından tanışanlar için İtalyan modasının ne olduğunu bilenler için mükemmel aksesuar ve saatler tasarlayan firma kişiye özgü tasarımlarıyla da dikkat çekiyor. Markanın yaratıcısı Cesare Paciotti de bir rock tutkunu olarak rock severlere özel saat modelleri de tasarlayarak erkeksi saatler tasarlamış.

Saat sizlere özgüven kazandıran ve prestijinizi yansıtan ender aksesuarlardan iyi bir gece kıyafeti ve iyi bir ayakkabının yanında takacağınız uyumlu bir saat sizler farklı bir özgüven sağlayacaktır bunun bilincinde olun yeter. Spor giyinenler için ise her renk ve tarzdaki gömlek ve tişört yanında takacağınız saatler bulmak önemli spor kıyafetlerin yanına takılan rengarenk saatler spor ayakkabılarınızla da uyumlu olmak zorunda işte Cesare Paciotti bunu da düşünerek çok renk ten oluşan saat koleksiyonu tasarlamış en sevdiğiniz renk Cesare Paciotti saatinizi seçin ve en çok giydiğini tişörtünüzün yanında kolunuza takarak prestijli bir görünüş kazanın.

Cesare Paciotti Saat Fiyatları

1948’de ayakkabı el yapımı ayakkabı üretimi ile başlayan ve şimdilerde İtalyan moda devlerinden biri olan Cesare Paciotti markası Hızlısaat.com güvencesi ve farkıyla ülkemizde de satışa sunulmuştur. İtalyan moda devinin kendine özgü stillerini taşıdığı klasik rock ve spor kıyafetlerin yanında kolaylıkla takabileceğiniz saatler her renk ve modelde satışta. Dünyanın en prestijli moda markalarından biri olan Cesare Paciotti saat fiyatları ve modellerini kolunuzda görmekten büyük keyif alacağınız muhakkak tamamen günümüz İtalyan modasını yansıtan modelleri ile saati kullanana farklı bir özgüven duygusu veren marka dünyanın en prestijli markalarından bir tanesi.

Tamamen tasarım harikası saatler üreten Cesare Paciotti kendinizi iyi hissettirecek bir tarza sahip daha çok erkeksi modelleri ile ön plana çıkan marka geceleri eğlenmeyi seven erkekler için mükemmel bir tasarım.

Saat kıyafetlerinizle birlikte ayrılmaz bir parça olan aksesuar ve gardırobunuzda mutlak her kıyafetinize özgü saatler bulundurmalısınız ister spor giyinmeyi sevin ister klasik tarzda giyinmeyi hangi tarzı seviyorsanız ona özgü saatleriniz bulunmak zorunda ancak seçeceğiniz saatler sizlere ayrı bir tarz ve prestij katmalı vücudunuzun vazgeçilmez bir parçası gibi düşünebileceğiniz saat gardırobunuzda olmazsa olmaz bir aksesuar seçeceğiniz saatin kaliteli ve orijinal olmasına dikkat etmelisiniz bunun yanında bütçenize de uygun olmalı bu şekilde prestijli kaliteli ve özgün saatleri hızlısaat.com adresinde bulabilirsiniz saat sizin kişiliğinizi ve tarzınızı yansıtan en önemli aksesuarlardan biri saat seçerken çok dikkatli olmalısınız Cesare Paciotti marka bir saat her zaman size şıklık ve prestij kazandırabileceğinden Cesare Paciotti saatlerinden birini sizde tercih etmelisiniz İtalyan modasını kolunuza yansıtmanın tam zamanı.

TÜM CESARE PACİOTTİ‎ SAATLER