Breitling Erkek Saat Modelleri, Breitling Erkek Saat

0212 909 45 89

10 yıldır en güvenilir orijinal saat sitesi...

Breitling Saat

Breitling Erkek Saatleri

Breitling saatler güçlü, sofistike ve lüks tasarımlarıyla bilinen, dayanıklılığıyla ön plana çıkan olağanüstü saat tasarımlarıyla her daim bir adım önde olan saat modelleri olarak biliniyor. İlk tasarlanış amacı itibariyle mavi göklere hükmeden pilotlara özel bir zaman tutucu olarak düşünülse de, göz alıcı tasarımları sayesinde kısa zamanda hayatın her alanındaki saat severler tarafından tercih edilen saatler halini almış, bu yapısıyla tasarımlarını daha geniş bir perspektife yaymış fakat buna rağmen havacılık konseptinden geri adım atmamıştır.

Bugün Breitling modelleri halen havacılığa özel bir saat olma özelliklerini taşırken, fonksiyonellik odağından daha çok, tasarımdaki şıklığa da odaklanarak, her kesimi hedefleyebilmeyi başarmıştır.

Breitling modelleri genellikle geniş yüzüyle ve analog tasarımıyla ayrışır. Saat modellerinde geniş yüz kullanmasının nedeni, bir kerede zamanla ilgili daha çok bilgiyi kullanıcısına sunma amacından kaynaklanmaktadır.

Modellerinin çoğunda mekanik zemberek kullanılmaktadır. Bu zemberek otomatik hiçbir aksam kullanmadığından oldukça dayanıklıdır. Zembereğe bağlı olarak flyback, çift kronometre ve ay takvimi gibi özellikler de Breitling’in artılarındandır.

Breitling Saat Modelleri

Breitling saatlerinde hiçbir zaman profesyonellikten ödün vermemiştir. Breitling modellerinde fonksiyonel fayda her daim muhafaza etmiş ve hiçbir suretle duygusal faydanın, fonksiyonelliğin önüne geçmesine izin verilmemiştir. 

Breitling’in bilinirliği 50’li ve 60’lı yıllarda pik yapmıştır. Bu yıllarda pilotlar için tasarlanan Breitling saat modelleri, barındırdıkları özellikler bakımıyla bir uçuş planına dair tüm hesaplamaları yapabilecek şekilde tasarlandığından, pilotların en güvendikleri yardımcılarından biri olmuştur.Bundan kısa süre sonra, Breitling havacılığın resmi tedarikçisi konumuna yükselmiştir.

60’ların başında, uzay araştırmalarının gelişmesiyle, astronotların 24 saat gösteren bir saate duydukları ihtiyaç, ilk olarak Breitling tarafından görülmüş ve bu ihtiyaca 24 saat Navitimer ile cevap verilmiştir. Bu saat modeli, bir uzay görevinde kullanılmış ve astronotlar tarafından büyük beğeni görmüştür.

Breitling’in en ikonik modellerinden biri ise, saatin kullanım alanını arttıran ve günümüz saatlerinin iletişim kurma özelliğine ilham veren, Bretling Emergency modeli olmuştur. Radyo sinyaliyle imdat çağrısı gönderebilen bu model, nereden bakılırsa bakılsın, saat endüstrisinde bir devrim niteliği taşımaktadır.

Breitling havacılığın dışına ilk attığı adımları Bentley markasına sponsor olarak sağlamlaştırmıştır. İngiliz şıklığıyla, İsviçre geleneğini geleceğe taşımayı hedefleyen bu iş birliği, meyvelerini Breitling saat modelleri aracılığıyla kısa sürede vermiştir.

Breitling estetik kaygılı kullanıcıları için daha zarif çizgilerde ve eski modellerine nazaran daha ince ve küçük Breitling saat modelleri de tasarlamıştır. Bu tasarımlar her ne kadar, parlak taşlar, gül ağacı enstalasyonlar, kordonlarda kullanılan estetik renklerle ayrışsa da kesinlikle fonksiyonellikten ödün vermemektedir. Breitling saat modellerinde kırılgan bir imaj iliştirilmekten özenle kaçınılmış ve markanın cinsiyetsizlik çabaları öne çıkmıştır.

Zarif modellerinin, daha fonksiyonel modellerinden ayrıştığı en önemli nokta kordon tasarımlarıdır. Zarif modellerde kordon tasarımlarında daha geniş bir çeşitlilik söz konusudur. Deri kordonlar zarif modellerde çok daha özgürce ve birçok değişik renk seçeneğiyle kullanılmıştır.

Zarif modellerin yüzleri daha sade ve daha küçük tasarlanmış olmasına rağmen yine de saatin sunduğu bilgide kesintiye gidilmemiştir.

Breitling pilot kullanımlarındaki tercihin estetik kaygılardan bağımsız olacağını düşünmüş olmalı ki; isabetli bir şekilde zarif modellerini daha çok günlük kullanıma uygun olarak tasarlamıştır. Bu bağlamda, aslında Breitling unisex saatler tasarlamanın yanında bir de zerafete düşkün saat severler için özel tasarımlar ortaya koymaktadır. Yüksek fonksiyonellikteki modeller zaten cinsiyet farkı gözetmeksizin ilgili uzmanlıklar tarafından kullanılmaktadır.

Zarif modellerin kasa tasarımları ön plandadır. Öne çıkan kasa tasarımlarında biri ise mücevher kullanılmış olan şık kasadır. Kasaya karar verildikten sonra, kordon tasarımları, mevcut tasarımlar arasından kullanıcıya özel olarak kişiselleştirilebilmektedir.

Breitling Saat Fiyatları

Hizlisaat.com üzerinden Breitling saat fiyatları görüntülenebilmekte, diğer saat marka ve modelleriyle sağlıklı bir kıyaslama yapılabilmektedir. Üstelik hizlisaat.com’un sunmuş olduğu avantajlar, özel fiyatlandırmalar, fırsatlar ve indirimler sayesinde, en çarpıcı Breitling modelleri, cazip fiyatlarla edinilebilmektedir.

Hizlisaat.com üzerinden yapacağınız alımlarda, saatiniz kargo ile gönderilmekte ve mümkün olan en çabuk şekilde kapınıza kadar teslim edilmektedir. Teslim aşamasında, hizlisaat.com sürekli olarak sms ve e-mail bilgilendirmesi yapmakta, gönderinin mevcut durumu hakkında güncelleme sunmaktadır.

Hizlisaat.com üzerinden yapılan alışverişlerin avantajı bununla da sınırlı kalmamaktadır. Hizlisaat.com tüm müşterilerine site üzerinden tüm saat modelleri arasında fiyat karşılaştırması yapabilme ve en uygun fiyat alternatiflerine hızlı bir şekilde ulaşarak, bütçelerine uygun olan en doğru tercihi yapma imkanı sunmaktadır.

Hizlisaat.com üzerinden satışı yapılan tüm modeller orijinaldir. Bunun bir kanıtı olarak alımını yaptığınız tüm saatler, adınıza düzenlenmiş faturayla teslim edilmekte ve tüm ürünlerin paketinde, ürünün Türkiye resmi distribütörü tarafından düzenlenmiş orijinallik sertifikası bulunmaktadır.

Hizlisaat.com üzerinde, tüm modellerde %90’a varan indirimlere rastlamak mümkündür.

Hizlisaat.com’un sunduğu müşteri desteği satış öncesi ve teslimle sınırlı kalmamaktadır. Saatinizi edindikten sonra satış sonrası destek hizmeti devam etmekte ve yaşayabileceğiniz tüm sorunlarda Hizlisaat.com üzerinden muhatap bulabilme imkanı sayesinde kusursuz bir müşteri deneyimi sunulmaktadır.

Üstelik, hizlisaat.com üzerinden aldığınız ürünleri, 7 iş günü içerisinde hiçbir gerekçe göstermeksizin iade edebilme imkanı, hizlisaat.com’un müşteri ilişkilerine yaklaşımını açıkça ortaya koymaktadır.

Hizlisaat.com üzerinden yapacağınız ödeme işleri SSL şifrelemeyle korunmakta olup, kart bilgileri ve kişisel bilgiler direkt olarak bankaya iletilmekte ve kesinlikle üçüncü tarafların erişimine yol açılacak güvenlik açıklarına yer verilmemektedir.

TÜM BREİTLİNG ERKEK SAATLER