Bulova Erkek Saat Modelleri, Bulova Erkek Saat

0212 909 45 89

10 yıldır en güvenilir orijinal saat sitesi...

Bulova Saat

Bulova Erkek Saatleri

Bulova Saatleri, çok dikkat çekici ve şık tasarımlarıyla New York kökenli olup oldukça uzun yıllardır Amerika’nın en çok satan saat modelleri arasında yerini almıştır. Bulova saatleri bir stilden çok daha fazlası olarak dikkat çekiyor. Bu firma, sektöre ilk olarak elektronik kol saatleriyle merhaba demiştir. Tasarım harikası olan bu firma insanları ilk elektronik saatle tanıştırmakla beraber insanlığı bu aksesuara alıştırmıştır. 10 Ocak 2008'de Citizen, Bulova Watch Company'yi 250 milyon dolara satın aldı. Birlikte onlar dünyanın en büyük saatçi. 2013 yılında Gregory B. Thumm, daha önce 2004 yılından bu yana ürün geliştirmeye başkanlık etmek üzere Fossil Group'da kıdemli başkan yardımcılığı görevinde bulunmuş olan Bulova'nın başkanlığına seçildi. Şu anda Bulova imzasıyla "Bulova",  şık "Caravelle New York", şık / resmi İsviçre yapımı "Wittnauer Swiss" ve çok popüler "Marine Star" olmak üzere birçok farklı markaya tasarımlar, üretir ve pazarlar. 2014 yılında Bulova, "Accutron" ve "Accutron by Bulova" marka saatlerin satışını durdurdu ve bazı Accutron modellerini ortadan kaldırdı ve "Bulova" markası altında diğerlerini de dahil etti. Bulova, 2010 yılında yılda ± 10 saniyeye (0.32 ppm) kadar doğru olduğu iddia edilen yüksek frekans kristali (262144 Hz, sektör standardı 32768 Hz'in sekiz katı) ile yeni bir quartz saati olan  Precisionist'i tanıttı. Bulova saatleri hassasiyetçi  derecede incedir ve CR2016 tipi bir pille en az 3 yıl çalışabilir.

 

Bulova, 2013 yılında Bulova Corporation tarafından New York'ta özel olarak tasarlanmış daha şık saat aralığına dönüşmesini yansıtacak şekilde "Caravelle New York" olarak giriş yelpazesi Bulova'nın Caravelle'ı yeniden markalamıştır. Bulova, 2014 yılında İsviçre Bulova hattını daha da ayrıştırmak için "Accutron" hattını "Bulova AccuSwiss" olarak yeniden markalamıştır. Ardından, Accutron markasının mirasını daha iyi yansıtan modifiye Precisionist hareketi ile donatılmış eski Accutron saat tasarımlarına sahip "Bulova Accutron II" markası altında yeni bir saat dizisi sundular. Bulova, Nisan 2015'te global merkezini NYC'deki ikonik Empire State binasına taşıdı.

 

Bulova Saat Modelleri

 

Eşsiz ve şık tasarımlarıyla Bulova Saatleri, size çok çeşitli bir o kadar cazip ve hoş saat seçenekleri sunuyor.  Öncü bir marka olan Bulova Saat Modelleri müşterilerini zarafet ve kalitede bir adım daha ileri taşıyor, Gündelik ve gecelik yaşantıdaki şıklığın yadsınamaz bir öğesi olan bu saatler sizleri cezbetmeye hazırlanıyor.  Çok çeşitli ve şık tasarımlarıyla konforu kaliteyi ve çekiciliği aynı potada birleştirmeyi başarıyor. Meraklı gözlerin odak noktasında olmak isteyen kadın ve erkeğin doğru seçimi olan bu çok şık ve seçkin tasarımlara sahip olmak artık daha kolay, bu saatler kişiye özel tasarımlarıyla parmak uçuklatıyor, metal ve şık tasarımlarıyla gece şıklığında kadının ve erkeğin vazgeçilmezi haline geliyor. Cazibenin merkezindeki bu saatler sizleri çok şık ve fark edilir kılıyor. Ergonomik tasarımıyla günün her saatinde özel olmayı isteyenlerin tercihi olan Bulova, her yaş grubuna hitap eden saat modelleriyle ilgi çekiyor. Şıklığını, karizmasını saatle bütünleştirmek isteyenler Bulovo’yu tercih ediyor. Hem erkek hem de kadın saat modelleri ile güzel bir kombin yapmak isteyenlerin tercihi olan Bulova marka saatler, farklı ürün skalasıyla müşterilerine geniş bir tercih imkanı da sunmaktadır. Tüm modellerde görebileceğiniz bu seçenek ve yenilikleri, sizler de Bulova farkı ile paylaşmalısınız. Kendine özel davranmak isteyen kadın ve erkeklerin markası “Bulova”. Bulava’yı seçin ve baş döndürücü yolculuğa ‘merhaba’ deyin. Saatler yalnızca saat denilip geçilemeyecek seviyede önemli aksesuarlardır. Siz de Bulava ayrıcalığını yaşamak istiyorsanız Bulava Saat Modelleri ‘ne göz atmanızda çokça fayda olacaktır. Dahiyane tasarımlarıyla siz değerli müşterileri yüksek kalite anlayışıyla buluşturmaktadır. Marka değeri yüksek olan Boliva saatleri sizleri ayrıcalıklı kılıyor.

 

Bulova Saat Fiyatları

Şıklık ve zerafet timsali olan Bulova saatleri kaliteyi sizlerle buluşturmayı anlamlı buluyor. Kalite tesadüf değildir. Birbirinden güzel Bulova saatlerine ulaşmak ve sahip olmak artık daha kolay. Tüm bu sorularınızın cevabını Bulova saat fiyatları incelemesi yaparak öğrenebilirsiniz. Kalite ve şıklığın adresi olan Bulova seçkin modelleri ve şık tasarımlarıyla sizleri bekliyor. Bir saatten beklediklerinizi fazlasıyla karşılayacak olan Bulova saatlerinden zevkinize ve bütçenize uygun olanları seçmek siz seçkin müşterilerine kalıyor. Kadın ve erkeğe hitap eden bu şıklık ve kalite ayrıcalığın kapılarını sizler için aralıyor, çok çeşitli ödeme ve taksit seçenekleriyle güzide modellerini siz saat severlerle buluşturmaya devam ediyor. Kaliteyi, şıklığı ve cazibeyi buluşturan Bulova saatleri çok çeşitli ödeme imkanları sunuyor, birbirinden güzel modellerle siz seçkin müşterilerini cezp etmeye devam ediyor. Farklı olmanın farkına varmak istiyorsanız bu güzel fırsatları kaçırmayın. Bu markanın birbirinden şık ürünlerine ulaşmak için hizlisaat.com adresini de kullanabilirsiniz. Türkiye’nin güvenilir saat satış portalı olan hizlisaat.com Bulova markasının ürünlerine bir tıkla ulaşabilmenizi sağlamaktadır. Uygun ödeme koşulları ile de müşterilerine alternatif seçenekler sunan internet sitesi, saat tutkunlarının uğrak noktası olmaya devam etmektedir. Güvenli alışverişin adresi olan ve ödeme seçeneklerindeki çeşitlilikle de saat severlerin beğenisini kazanan internet sitesi, kampanyalarıyla da dikkat çekmektedir. Site, fırsat ürünlerini tüketiciyle buluştururken, Türkiye’nin en iyi saat sitesi olma özelliğini sürdürüyor.

TÜM BULOVA ERKEK SAATLER