Casio Erkek Saat Modelleri, Casio Erkek Saat

0212 909 45 89

10 yıldır en güvenilir orijinal saat sitesi...

Casio Saat

Casio Erkek Saatleri

Casio Japon bir firma olup ürettiği elektronik ürünlerle dünya çapında bir üne kavuşmuş oldukça köklü bir firmadır. 1946 yılında Tokyo’da temelleri atılan firma dünyanın ilk elektronik hesap makinasını ürettiğinde büyük sükse yaratarak çok büyük bir üne kavuştu ve bu ünü kullanmasını iyi bildi. Casio’nun en iyi ürettiği ürünler hesap makineleri, ses ekipmanları ve müzik enstrümanları ve tabii ki saatleri. Özellikle 90’lı yılların başında çıkardığı hesap makinesi fonksiyonlarına sahip dijital kol saatleri ile ülkemizde de oldukça popülerlik kazanmıştır. Bunun yanı sıra Casio saatleri fonksiyonel matematik işlemleri yapmasının yanı sıra özel tasarım modelleriyle de son zamanlarda yitirmeye başladığı popülaritesini yeniden kazandı diyebiliriz.

Uzun yıllar dayanması ve kolay kolay bozulmaması en dikkat çekici özelliği olan markanın saatleri için kol saati tasarım uzmanı Kikuo Ibe “İyi bir saat üçüncü kat yüksekliğinden yere düştüğünde bile saatte gözle görülür bozulmalar olmadan kullanıma devam edilebilir.” demiş. Bu sözü Casio’nun saatleri için kesinlikle doğrulayabiliriz. Bunun yanı sıra teknolojiye verdiği önem firmanın bu kadar beğenilmesinin sebebini ortaya koyarken birbirinden şık ve kullanışlı modelleriyle de kullanıcılarına pek çok seçenek sunuyor. Tasarımlarındaki başarıları göz dolduran bu firmanın en belirgin özelliklerinden birisi de teknolojilerini kendilerinin geliştiriyor olmasıdır. Firmanın kendi geliştirdiği radyo kontrol sistemi saatlerin otomatik olarak güncellenir ve saatiniz asla geri kalmaz, ileri gitmez.  Son zamanlarda pek çok ünlü isimin de kliplerde ve konserlerde kullandığı düşünülünce tasarımının kalitesini anlamak çok da zor değil. Kısacası Casio’nun ürettiği saatler dizayn ve teknolojiyi bir araya getirmeyi başarmış bir Japon devi olarak saat dünyasının kalıcı isimleri arasında yer alıyor.

Casio Saat Modelleri

Casio erkekler ve kadınlar için, çocuklar ve büyükler için kısacası her yaştan ve her tarzdan insana hitap eden modelleri bünyesinde barındırıyor. Tüm bu geniş hedef kitlesini ürettiği kaliteli tasarımlarıyla elinde tutmayı başaran firma gün geçtikçe artan bir müşteri kitlesine hakim durumda. Saat modelleri genellikle eğlenceli ve renkli modellerden oluşan firma spor saatler üretiyor olsa da klasik modelleri de tüketicilerin beğenisine sunuyor. Silikon kayışlı modelleri çok yaygın olan modellerin şimdilerde piyasada altın kaplama, çelik modelleri de mevcut.  Casio saat modelleri böyle geniş bir yelpaze ile tüketicilerin tamamına hitap ediyor. Hal böyle olunca saat bakarken ilk aranan markalardan biri olmasın şaşırtıcı değil.

Cassio kadınlar için zarif ve şık tasarımlar üretirken ürünlerinde tamamen kaliteli materyaller kullanması ürünlerinin dayanıklılığını sağlayan temel sebep. Saatlerini üretirken her parçanın özenle hazırlanması ve her birinin sağlamlığını özel olarak test eden firma kaliteden asla ödün vermeyen bir çizgiye sahip diyebiliriz. Özellikle pembe, sarı, turuncu, kırmızı, beyaz, mavi gibi canlı ve değişik renk seçenekleriyle genç kızların klasik sadece çelik kordonlarıyla da iş hayatına atılmış kadınların ilgisini çekmeyi başarıyor. Bu açıdan daha önce de belirttiğimiz gibi çok geniş bir kitleye hitap ediyor.

Erkek Casio modelleri ise yine silikon kayışlardaki renk seçenekleri altın kaplama çelik kordonlu modelleriyle gençlerin ilgisini çeken ürünler arasında. Özellikle psychedelic tarza veya R&B giyim tarzına sahip gençler arasında oldukça popüler ki bu tarzlarda gençlerin çoğunlukta olması da piyasaya ne kadar yayıldığını gösteren bir işaret. Bunun haricinde klasik tasarımlarıyla da daha ağırbaşlı ve olgun beylerin de zevkine hitap ettiğini söylemek yanlış olmayacaktır. Ayrıca saatin dayanıklı yapısı sebebiyle ofis dışında çalışanlarından da tercih ettiği Casio saatleri her kesimden insanı çekmeyi başarmış durumdadır.

Casio Saat Fiyatları

Casio saat modelleri fiyat olarak da her kitleden tüketiciye hitap etmeyi başarmış ve farklı fiyat seçenekleri ile her bütçeye uygun saatler üretiyor. Hizlisaat.com üzerinden avantajlı fiyatlar ve çok cazip ödeme seçenekleriyle tüketiciye sunulan Casio saatlerini almak herkes için mümkün. Durum böyle olunca Casio saat fiyatları da en az model çeşitliliği kadar çeşitli demek yanlış olmayacaktır.  Yüzlerce model arasından beğendiğinizi satın almak ve siparişinizin çok kısa bir sürede size ulaşmasını beklemeniz tek gereken şey. Hizlisaat.com sayesinde mağaza mağaza gezmeden orijinal olduğundan emin olacağınız bir Casio saat edinmek sadece dakikalarınızı alçaktır tabii eğer seçim yapabilirseniz. Zira böyle bir ürün çeşitliliğinin içinden sadece bir tanesini seçmek bu siparişin en zor kısmı olacağa benziyor. Ürünler kaliteli bir kargo hizmeti ile koruyucu bir kabın içinde size geliyor böylece yolda gelirken hasar alması engelleniyor. Yine de hasarlı gelen ürün olursa anında değişim imkanı mevcut bulunuyor. Kargo hizmeti kalitesiyle olduğu kadar hızıyla da sizi şaşırtacak. Öyle ki ürünü sipariş ettikten birkaç gün sonra kolunuza takıp arkadaşlarınıza gösterebileceksiniz.

Saatinizin bakımı ise sadece firmanın anlaşmalı olduğu veya önerdiği uzman saatçiler tarafından yapılmalıdır. Gerçi saatinizin dayanıklılığı sandığınızdan daha uzunca bir süre boyunca bakım gerektirmeyecek olduğu için bunu düşünmenize ne kadar gerek kalacak orası da ayrı bir konu. Yine de herhangi bir hasar veya rutin bakım için kesinlikle firmanın önerdiği veya anlaşmalı olduğu tamircileri veya ustalığından emin olduğunuz ve güvendiğiniz bir saatçiye teslim edin saatinizi. Bu da saatinizin bakımı hakkında küçük bir not olarak kenarda dursun.

TÜM CASİO ERKEK SAATLER