Dolce Gabbana Erkek Saat Modelleri, Dolce Gabbana Erkek Saat

0212 909 45 89

10 yıldır en güvenilir orijinal saat sitesi...

Dolce Gabbana Saat

Dolce Gabbana Erkek Saatleri

1958 Sicilya doğumlu Domenico Dolce ve 1962 Milan İtalya doğumlu Stefano Gabbana ’nın ortağı olduğu,  pek şık ve kalburüstü tekstil markalarından biridir. Milano'da bir atölyede asistan olarak çalışırken hayatlarını ve işlerini paylaşmaya karar veren çift 1985 yılında Legnona’da kurulan lüks, nezih ve dokunaklı bu İtalyan moda evi, Dolce & Gabana markasının temellerini oluşturmuştur.

 

Bu birliktelikten 5 yıl önce, 1980'de Milano'da bir araya gelerek aynı moda evi için tasarımlar yapmaya başlamışlardı. 1982'de birlikte bir tasarım danışmanlığı stüdyosu kurdular.  Bu danışmanlık stüdyosu zamanla "Dolce & Gabbana" haline geldi. İlk kadın koleksiyonlarını 1985'te Milano'da sunduktan bir yıl sonra mağazalarının kapılarını moda severlere açtılar.

 

Dolce Gabbana Saat Modelleri

 

1988'de Leotard çizgisini çıkaran çift 1989'da iç çamaşırı ve yüzme kıyafetleri tasarlamaya başlayarak yenilikçi bir çizgi oluşturan Dolce Gabbana saat modelleri,  bu eşsiz ve yenilikçi ürünlerini Japonya ve 1990'da kendi showroomlarını  kurdukları Amerika Birleşik Devletleri  gibi diğer ülkelere de ihraç etmeye başlayarak uluslararası bir marka olma yolunda hızla büyümektelerdi. Tekstil ürünlerinden sonra 1992 yılında erkek koleksiyonunda sundukları ilk parfüm de Dolce & Gabbana ismiyle piyasaya sürüldü.

 

1991'de Woolmark ödülünü ve 1993'te "yılın en kadınsı lezzeti" ödülünü kazanan çiftin satışlarından elde ettikleri gelirleri 1990lı yılların sonlarına doğru yaklaşık 500 milyon dolar, 2003 yılında ise 633 milyon dolar civarına ulaştı. 2005 yılına kadar cirosu 600 milyon avroydu.

 

Ana hattını güçlendirmek, genç, dinamik ve yenilikçi bir çehre oluşturmak için 2012'de D & G markası oluşturularak, Dolce & Gabbana ile birleştirildi. D & G markası yenilikçi yüzüyle ürün yelpazesine birçok aksesuar ekleyerek ana markayı güçlendirme yoluna gitmişlerdir. Bunlardan en önemli aksesuarlardan biri şık ve zarif tasarımlarıyla saatlerdir. Dolce & Gabbana  kişisel ödülleri;  1996 ve 1997 yıllarında Dolce & Gabbana'da FHM tarafından yılın tasarımcıları olarak seçildi. 2003'te GQ Dergisi Dolce & Gabbana'ya "Yılın Adamları" adını vermişti. İngiliz Elle'nin okuyucuları, ertesi yıl Dolce & Gabbana'ya 2004 Elle Style Ödülleri'nde en iyi uluslararası tasarımcıları seçtiler. Dolce & Gabbana,  markalarının 20. yıldönümünü 19 Haziran 2010'da Milan'daki Piazza della la Scala ve Palazzo Marino'da kutladı. Ertesi gün, birkaç düzine televizyonun katıldığı, her biri tasarım evinin yirmi yıllık tarihinde markanın önceki koleksiyonlarına ait parçaların bulunduğu kamusal bir sergi açıldı.

 

Domenico Dolce ve Stefano Gabbana'nın yıldızları yıldızlara benzetmesiyle tasvir edilen ortak tasarımları tekstil camiasında büyük ilgi ve beğeni ile karşılanmıştır. Seksi stillerini çoğu zaman kendileri için yaratmışlardır.  Madonna'nın 1993'teki Girlie Şovu ve 1999'da Whitney Houstin turnesinin kostümlerini de hazırlamışlardır.


Hem hayat hem iş ortağı olan ikili Milan'da bir atölyede asistan olarak çalışırken karşılaşmışlar ve uzun yıllar sürecek bir birlikteliğin başlangıcı olmuştur. Barok sevgisini paylaşan ikili, 1985'de Milano Collezioni'nin organizatörlerine yeni Kabiliyetleri sunmak için düzenledikleri bir moda şovuna davet edildiklerinde isimlerini birlikte yaptılar. Ertesi yıl, ilk bağımsız kadın hazır giyim şovlarını sundular. O zamandan beri, erkek giyimi ve imzalarını taşıyan bir parfüm serisi çıkarmış, İtalya, Japonya, Hong Kong ve 1999'da Londra'da mağazalar açmışlardır.

Orjinal olarak derlenmiş, ekonomik mağaza Bohemia'dan esinlenen Dolce & Gabbana'nın çok renkli, hayvan desenleri haute hipilik olarak tanımlanmış, özellikle İtalya'nın prestijli film tarihçesinden ilham almıştır. Domenico Dolce  ve Stefano Gabbana; tasarım yaptıklarında bir film gibi olduğunu söylemektelerdir. Bir hikaye düşünüp ve ona uygun kıyafetler tasarladıklarını belirtmişlerdir. Gösterişli kıyafetler ve en iyiyi yaratmayı kıvılcımlı trendlere tercih ettiklerini iddia ederler.

 

Fonksiyon ve form olarak farklı ve modern bir kombinasyona sahip Dolce Gabbana saat modelleri, son derece zarif, şık, klasik ve ince sportiflikle sektördeki rakiplerine oranla modanın o yaratıcı etkisini ve son moda bir kreasyondan çıkmış hissini üzerinde fazlasıyla barındırmaktadır. Çoğunlukla altın ve gümüş kaplama dekorasyonu ile titizlikle hazırlanmış ve akıllıca düşünülmüş, okunması kolay sayılar ve saat işaretleri kullanılmaktadır. Geniş kordon rengi seçenekleri ve değerli taşlarla süslenmiş camları ve kordonları ile kadınların da büyük ilgi ve beğenisini kazanan Dolce & Gabbana saatleri aynı zamanda klasik ve sportif kayış ve mekanizmaları ile erkek kullanıcılarına geniş bir ürün yelpazesi sunarak, genç-yaşlı herkesin zevkine göre bir saat sunmaktadır.  Dolce & Gabbana’nın bir uzantısı olarak tasarlanan D & G markası daha sonra ana marka ile birleştirilmiştir. Daha önce D & G markası altında sunulan saatlerde kordon tasarımlarında deri kullanımlar öne çıkmakta ama daha genç bir hava estiren lastik kordonlar  ve paslanmaz çelikten üretilmiş tasarım ve dizayn harikası kordonlar da  kullanılmıştır. Deri kordonlarda renk seçimleri daha çok pastel ve koyu tonların yanında marjinal renkler olurken, lastik kordonlarda canlı ve sıcak renkler tercih edilmiştir.

Dolce Gabbana Saat Fiyatları

Elit bir tekstil markası olan ve kalburüstü kesime hitap eden Dolce & Gabbana markasının saatleri de yine markanın imajı ve statüsü dahilinde fiyatlandırılarak, moda severlerin, farklı ve özel olmanın hazzını doya doya yaşamak isteyen marka tutkunlarının beğenisine sunulmuştur. Bu elit ve şık Dolce Gabbana saat fiyatları ile uygun saatlere hizlisaat.com’un benzersiz indirim ve özel teklifleriyle avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

TÜM DOLCE GABBANA ERKEK SAATLER