Invicta Erkek Saat Modelleri, Invicta Erkek Saat

0212 909 45 89

10 yıldır en güvenilir orijinal saat sitesi...

Invicta Saat

Invicta Erkek Saatleri

Invicta saat modelleri ortak özellikleri bayanlar ve erkeklerde birçok benzerliği bir arada sunmakta. Fakat bu benzerlikler tasarımlarda değil ürünlerde kullanılan malzemelerde öne çıkıyor. Yani markanın unisex ürünleri bulunmuyor. Fakat Invicta saat modelleri ortak özellikleri bakımından incelendiğinde camlarda kordonlarda kasalarda kullanılan malzemeler bakımından büyük benzerlikler ve aynı materyallerin kullanıldığı ürünler olarak üretiliyor. Invicta erkek saat modellerinde ve kadın saat modellerinde olağan üstü tasarımlara imza atıyor. İlk görüşte karşınıza çıkan ayar butonlarında sıradışı görünüş markanın üretmiş olduğu saatlerin birçok noktasında gözlemlenebiliyor. Bu yönü ile bakıldığın Invicta saat modelleri ortak özellikleri ve genel özellikleri tümü ile diğer marka ve modellerden farklı bir görünüm kazanmış durumda. Kullanacağınız Invicta kendinizi kesinlikle özel hissetmenizi sağlayacak. Invicta saat modelleri ortak özellikleri arasında yer alan özelliklerden bir başkası ise ürünlerin sahip olduğu quartz makine özelliği dünya üzerinde saat üretimi yapan markaların en büyük partneri konumunda olan quartz makine Invicta saat modelleri ortak özellikleri arasına girmeyi başarmış durumda.

Quartz makinenin sunmuş olduğu yüksek dayanıklılık ve bir nesil bozulmadan sorun çıkartmadan çalışma özelliği ile saatiniz ile uzun yıllar vakti ölçmenizde en büyük destekciniz olacak. Invicta saat modelleri ortak özellikleri tasarım ve mekanikte büyük benzerlikler gösterse de renkler konusunda oldukça farklılık gösteriyor. Bayan saat modellerinde daha canlı ve sıcak renkler kullanılırken erkek Invicta saatlerde daha soğuk ya da koyu diyebileceğimiz renklerin hakimiyeti söz konusu olmakta. Invicta saat modelleri ortak özellikleri arasında yer alan bir başka özellik ise bayan ve erkek Invicta modellerinin taşıdığı metal kordonlar. Oldukça parlak ve dayanıklı metallerden imal edilen kordonlar uzun yıllar size eşlik edecek ve bileğinizi incitmeyecek şekilde tasarlanmış durumda. Ayrıca metal alerjisi olabilenlerde düşünülerek metal kaplamalar alerji oluşturmayacak materyaller seçilerek oluşturulmuş durumda.

Invicta Saat Modelleri

Invicta saat modelleri genel özelliklerine göz attığımızda karşımıza çıkan detay kordonlarda yaşanmakta. Invicta saat modelleri kordonlarda deri kordon ve silikon kordona büyük oranda başvurmuş olsada markanın önemli projelerinde metal kordonlar yer alıyor. Size en uygun kordonu seçebilmeniz içinse hızlısaat.com’da ihtiyaç duyacağınız bütün açıların görsellerine yer verilmiş durumda. Invicta saat modelleri ayar butonları ile oldukça dikkat çekiyor. Küçük bir zincirin bağlı olduğu kapak biçiminde tasarlanmış ayar buton düğmeli modelden dört ayar butonunu birbirine bağlayan minik zincirlere kadar sıradışı tasarımlar Invicta saat modelleri arasında yer alıyor. Ürün yelpazesi içinde yüzde 95 varan oranda analog gösterge kullanmayı tercih eden Invicta’nın ısrarının ardında şüphesiz müşterilerinin bu tip saatlere karşı olan ilgisi yatmakta.

Invicta saat modelleri suya karşı dayanıklılık gösteren markalar arasında yer alıyor. Fakat marka modellerinde iki farklı tipe yer vermekte. 35 metre ve 100 metre derinlikte su geçirmemezlik sunan Invicta saat modelleri arasında tercih tamamen size kalmış durumda. 35 metre derinlikte su geçirmeyen modeller genel itibari ile business segmentinde yoğunlanşmış durumda. 100 Metre derinlikte su geçirmeyen modeller ise ağırlıklı olarak trend ürünler segmentinde öne çıkıyor. Tam ihtiyacınız olan saat ise her zaman olduğu gibi hızlısaat.com’da sizleri bekliyor. Invicta saat modelleri kronometre ve takvim gibi temel özelliklere birçok üründe yer vermekte. Kadın ya da erkek saatleri farketmeksizin bu özellikleri içinde barındırabilirken yine business segmenti daha yalın tutulmuş ve takvim harici özellik eklenmemiş durumda. Ayrıca bu segmentte numarasız saatler daha baskın bir sayıda hazırlanmış. Trend modellerde rakamlı kadrana yer veren Invicta trend saatlerde farklı kullanım isteklerine bağlı olarak kronometre ve takvim özelliklerini eklemeyi ihmal etmemiş. İhtiyacınız trend ya da klasik fark etmeksizin istediğiniz model hızlısaat.com da sizleri bekliyor.

Invicta saat modelleri cam kullanımının ortak özellik olarak aynı materyallerden oluştuğu bir marka. Kadın ve erkek saatlerinde mutlaka mineral cam kullanılırken bazı bayan saat modellerinde safir camlarda yer almakta. Modellerin ortak özelliği güneş ışığını yansıtmama olarak özetlenebilse de bu özelliği yakalayabilmek olağan üstü bir çalışmanın eseri. Zira birçok önemli marka henüz bu özelliği yakalayabilmiş değil. Invicta saat modelleri camlarının sadece güneş ışığına karşı direnç göstermediği ayrıca çizilme ve çarpmalara karşı da oldukça dayanıklı olduğunu eklemek gerekiyor. Bu yönü ile bakıldığında saatiniz uzun yıllar camında estetik kaybı yaşamaksızın sizlere eşlik edecek. Invicta saat modelleri gücünü doldurulamaz pillerden alıyor. Fakat söz konusu piller değiştirilebilir özelliğe sahip ve oldukça uzun bir kullanım ömrünü de sizlere sunuyor.

Invicta Saat Fiyatları

Invicta saat fiyatları hızlısaat.com müşterileri için olağan üstü ayırcalıklarla sahip olabilecekleri ürünler alanında ve oldukça uygun koşullar sunuyor. Hızlısaat.com müşterileri için sunduğu yıl boyunca farklı fırsat dönemleri ve indirimlere ek olarak ödeme konusunda da büyük ayrıcalıklar gösteriyor. Kredi kartı ile ödeme yapabileceğiniz Hızlısaat.com’dan alacağınız ürünler kampanyalı dönemlerde ve kampanyalı ürünler arasında yer alıyorsa aynı gün kargoya verilerek yakaladığınız fırsat maksimuma çıkartılmış oluyor. Aynı gün kargo özelliğine sahip ürünleri hızlısaat.com anasayfa’dan incelemeniz mümkün. Invicta saat fiyatları en uygun koşullarda hızlısaat.com’da sizleri beklerken size sadece siparişinizi verdikten sonra kargonuzun geleceği anın heyecanını yaşamak kalıyor. Gönderilerin ulaşımı standart kargo teslimat sürelerinde olmakladır. Hızlısaat.com yüzde yüz güvenli kargo garantisini müşterilerine sunmaktadır.

 

TÜM INVİCTA ERKEK SAATLER