Karl Lagerfeld Erkek Saat Modelleri, Karl Lagerfeld Erkek Saat

0212 909 45 89

10 yıldır en güvenilir orijinal saat sitesi...

Karl Lagerfeld Saat

Karl Lagerfeld Erkek Saatleri

Siyah gözlükleri, iddialı takıları, bembeyaz atkuyruğu ve her zaman tercih ettiği parmaksız siyah deri eldivenleri ile Karl Lagerfeld en ünlü Akman moda tasarımcılarındandır. Modanın Einstein’ı olarak bilinen Karl Lagerfeld moda dünyasında yaratıcılığa, enerjisi ve tarzı ile ön plana çıkmaktadır. Bütün tasarımlarında siyah renk ön plandadır. 1980’li yıllarda kendi adını taşıyan markasıyla ürettiği giyim eşyaları ve parfüm ile moda dünyasına hızlı bir giriş yaptı.

Karl Lagerfeld saat, tasarımlarında sokak stili ile yüksek moda arasındaki farkı azaltarak geniş kitlelere yayılan bir moda tarzı oluşturmuştur. Karl Lagerfeld kendisi nasılsa tasarımlarında da onu oluşturmuştur. Asi ruhlu, hırslı ve vizyon sahibi. Bu özellikleri ile her alanda oluşturduğu moda tasarımları her zaman trend olmaktadır.

Karl Lagerfeld Saat Modelleri

Bu Karl Lagerfeld saatler çok farklı. Karl Lagerfeld saat modelleri tasarımcının kendi ruh halini yansıtarak sıra dışı ve asi tasarımları ile kendinizden bir parça bulmanızı sağlıyor. Karl Lagerfeld kol saatleri modellerinin her hangi birinde siz mutlaka varsınız. Karl Lagerfeld kol saatlerinde de sokak tasarımı ve yüksek moda birbirine çok yaklaşmış durumda. Bu özelliği Karl Lagerfeld saatlerini de trend yapmıştır. Çok karmaşık olmayan tasarımlarına karşı göz alıcı ve özgün. Özgün sade tasarımı saat tutkunlarının ruhuyla birleştiğinde kullanıcısının ruhunu etrafa yansıtmaktadır. Klasik moda çizgisini modern moda çizgileriyle buluşturarak kendi tarzını ortaya çıkaran Karl Lagerfeld saatlerini her zaman ve her yerde kendi ruhunuzu ve kendi stilinizi yansıtan modelleriyle kullanabilirsiniz. Modern saat tasarımlarının havalı tarzını kendi özgü anlatımıyla sade ve asi olarak yansıtan Karl Lagerfeld saatleri tam size göre.
 

Kendisi sıra dışı bir tasarımcı olan Karl Lagerfeld, saat modellerinde de sıra dışı bir Karl Lagerfeld saat modelleri olan, unisex tasarımlarıyla saat modasında çığır açmıştır. Ailenizdekilerle aynı ruha sahipseniz aynı saati hepiniz kullanabilirsiniz. Unisex tasarımlarında da safir ve mineral camları kullanan Karl Lagerfeld saatler, gri, siyah, yeşil ve bordo renklerle daha çok tasarlanmıştır. Kordonlarında deri, metal, çelik silikon ve metal aksamlar kullanılan Karl Lagerfeld unisex kol saatleri yuvarlak, oval ve kare kasa şekilleriyle göz alıcı bir tasarıma sahiptir. Karl Lagerfeld unisex kol saatlerini spor ve klasik tarzda bulabilirsiniz. Hangi tarzı isterseniz isteyin Karl Lagerfeld tasarımlarında ki farklı ve sade saat tasarımını mutlaka göreceksiniz. Karl Lagerfeld unisex kol saatiyle ruhunuz özdeşleşecek. İçinizde ki asiliği ortaya çıkartarak herkesin dikkatini üzerine çekeceksiniz.

Karl Lagerfeld bayan kol saatleri mineral ve safir camları ile sarı, beyaz, gri, kahverengi rose gold ve tabi ki siyah renkleri bir araya getirerek çılgın tasarımları ortaya çıkarmıştır. Ağırlıklı olarak deri ve metal kordon türlerine yer verse de çelik ve seramik kordonlu saatleri de çok tercih edilmektedir. Yuvarlak kasa şekilli Karl Lagerfeld bayan kol saatleri daha trend olsa da kare kasa şekilli kol saatleri de trend olma yolunda ilerlemektedir. Sadeliğin biraz dışına çıkmak isteyenler takvim ve kronometre özellikli olan Karl Lagerfeld bayan saatlerini de tercih edebilir. Su geçirmeme özelliği çok sağlam olan Karl Lagerfeld bayan saatlerini günün her saatinde kolunuzdan ayırmadan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Karl Lagerfeld bayan saatleri asi ruhlu ve sokak tasarımının modern tasarımla buluştuğu farklı tasarımlarıyla vaz geçemeyeceğiniz bir saattir.


Karl Lagerfeld erkek kol saatleri siyah renk çeşitleri ve asi ruhuyla tam size göre. Safir ve mineral cam özelliği tasarımcının moda tarzı ile göz alıcı bir görünümde ortaya çıkmıştır. Kare ve yuvarlak kasa şekilleri siyah kordonu ile bir araya getiren Karl Lagerfeld saatler sade ama göz alıcı bir tasarıma sahiptir. Sadelik ön planda olduğundan kronometre ve takvim özelliklerine pek yer verilmeyen Karl Lagerfeld erkek saatleri su geçirmezlik testlerinden de başarılı ile geçerek günün her saatinde her yerde çok kolay kullanabileceğiniz bir saattir.  

Karl Lagerfeld Saat Fiyatları

Karl Lagerfeld saat fiyatları uygunluğu ile hizlisaat.com farkıyla sizlerle. Karl Lagerfeld kadın saatleri 2 yıl garanti ve uygun fiyatlar hizlisaat.com’da sizlerle. En güvenilir orijinal saat sitesi Hizlisaat.com’da Karl Lagerfeld bayan saatlerini taksitle alma imkanı bulacak, en kısa sürede kolunuza takarak kendinizi farklı hissedeceksiniz. Sade tasarımlı ve harika modelleri ile her tarza hitap eden Karl Lagerfeld bayan kol saatlerini, cazip indirim oranlarıyla alabilirsiniz. Hizlisaat. com’a üye olarak Karl Lagerfeld gibi farklı bir marka olan sitemizin kampanyalarını ve düşük fiyat imkanlarını kaçırmayın. Müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran hizlisaat.com iade işlemlerindeki kolaylıkları sizleri memnun etmek için en pratik şekliyle sunuyor.

Karl Lagerfeld erkek saatleri hizlisaat.com’da en uygun fiyatlarla sizlerle. Tarzınızı ve ruhunuzu etrafınızdakilere göstermek için sade ve asi tasarımlarıyla Karl Lagerfeld erkek saatleri hizlisaat.com fırsatlarıyla hemen alabilirsiniz. Karl Lagerfeld erkek saatleri en hesaplı fiyatlarıyla hizlisaat.com da sizler için bulunmaktadır. Her zaman cazip indirimler bulabileceğiniz hizlisaat.com sitesine üye olarak özel indirimlerden faydalanabilir ve Karl Lagerfeld erkek kol saatlerindeki kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.  2 yıl garantisi olan Karl Lagerfeld erkek kol saatlerinde birbirinden eşsiz tasarımlar sizi beklemektedir. Uygun ödeme seçenekleri ve taksit fırsatlarıyla Karl Lagerfeld erkek kol saati almak hizlisaat.com ile her zaman daha kolay.

TÜM KARL LAGERFELD ERKEK SAATLER