Swatch Erkek Saat Modelleri, Swatch Erkek Saat

0212 909 45 89

10 yıldır en güvenilir orijinal saat sitesi...

Swatch Saat

Swatch Erkek Saatleri

Swatch saat Louis Brandt tarafından 1842 yılında İsviçre’de kurulmuştur. Swatch saat dünya çapında farklılıklar taşıyan modelleri ile tanınmıştır. Swatch için en popüler dönemlerinden biri 1980 yılında olmuştu. Herkesin bileğinde bir Swatch saat olan dönemde şirket daha fazla üretime geçmiştir ve farklı ve heyecan verici modeller üretmeye devam etmiştir.  Geçmişten günümüze her tarz model tasarımına yönelen Swatch saat saat sektöründe en başarılı isimlerden olmayı başarmıştır.

Swatch Saat Modelleri

 

Swatch Saat, modellerinde birçok alternatif tasarım çeşitliliğine yer vermiştir. Farklı kasa, kordon ve kardan stillerini kullanarak benzersiz saat modelleri ortaya çıkartmıştır. Kullandığı renk çeşitliliği ile farklılık konusunda sektörde öncü markalardan olmayı başarmıştır. Çeşitli tarz, model ve farklı karakterleri de tasarım bünyesinde barındıran Swatch Saatte aradığınız modeli bulamamak neredeyse imkansız. Model serilerini koleksiyon halinde tasarlayıp üreten Swatch ile istediğiniz ve sevdiğiniz modelin benzerine de rastlayabiliyorsunuz. Swatch saatin son yıllarda otomatik saat modellerine yönelmesi ile ürettiği Swatch Sytem51 serisi ile hem otomatik hem de farklı tasarımlı saat arayanlara ideal bir seçim olabiliyor.

Swatch Saat Fiyatları

Swatch Saat modelleri farklı tasarımları ile şıklık sunduğu kadar uygun fiyatları ile daha da fazla tercih edilebiliyor. Sitemizde bulunan 100lerce Swatch Marka saatten bütçenize uygun saat modelini seçebilir ve satın alabilirsiniz.

TÜM SWATCH ERKEK SAATLER