Mont Blanc Saat,Mont Blanc Bayan ve Erkek Saat Modelleri ve Fiyatları

0212 909 45 89

10 yıldır en güvenilir orijinal saat sitesi...

Mont Blanc Saat

Mont Blanc Saat

Hikayesi 1924 yılında ‘Meisterstük’ adı verilen dolma kalemin oluşturulması ile başlayan Mont Blanc markası en iyi Avrupa işçiliği ile mükemmel el yapımı olan bu ikonik yazma aracı ile kısa sürede kült statüsünü garantilediBonjeweled Boheme ve saygın, diğerleri arasında şık, çağdaş Starwalker dahil olmak üzere çeşitli koleksiyonları içererek kalem dünyasının lüks sayılan en önemli isimlerinden biri oldu. Mont Blanc markası, 1997 senesinden itibaren kadın ve erkek modasının tamamlayıcı aksesuarı olan saat dünyasına da adını yazdırmış ve bu sektörde de kalem dünyasında olduğu gibi hızla yükselerek kalitesini arttırıp, kendisini ispat etmek için elinden gelenin fazlasını yaparak hak ettiği yeri kısa zamanda edinmiştir. Mont Blanc kuruluş aşamasında adını, Avrupa anakarasının en yüksek dağından almıştır. Ve günümüzde artık kalitesi ve kullanıcısına sunduğu şıklığın verdiği haz ile lüks saat denildiği zaman akla gelen markaların başında yer almaktadır. Mont Blanc, markanın fevkalade ustalık felsefesini korumak ve Meisterstück saatlerindeki yüksek kalite beklentisini karşılamak için İsviçre saat endüstrisinin kalbi Locle’de kurulmuştur. Cenevre’nin önde gelen saat fuarında yer alan Salon International de Haute Horlogerie’ye katılan ilk uluslararası firmadır. Kuyumcular arasında büyük ilgi gördü ve ustalıkla elle yapılan Meisterstück saatini ilk kez tanıtmıştır. Ayrıca,üçüncü boyutta ve cep boyutundaki mini  yazı aletleri pazara sunuldu.  Mekanik sistemlerin,  sağlam mekanizmaların üretildiği, saat ve kalite denildiğinde akla gelen ülkelerin başında yer alan,  İsviçre’de üretilen bu saatler el yapımı olmakla birlikte uzun süredir sektörde yer alan diğer büyük lüks saat markaları ile de tatlı rekabetine devam etmektedir. Şıklığına önem veren beylerin takımlarının tamamlayıcısı olan, bu şık beyefendilerin yanında kadınlara da zarif tasarımları ile göz kırpan, eşsiz ve değerli tasarımları ile kadınların mücevheratları arasında yerini alan, birbirinden şık ve sağlam saatler günümüz modern toplumunun olmazsa olmazı halini alıyor. Hem gündelik ve spor kullanımda hem de özel günlerinde şıklığına asil ve zarif bir dokunuş ile şıklık katmak isteyen herkes bu mühendislik harikası lüks saatlere ulaşmak için güvenli ve avantajlı alışveriş sağlayan hizlisaat.com sitesini ziyaret edebilir. Mont Blanc Saat markası ile hizlisaat.com işbirliği ile kalite ve şıklığı sizlerle buluşturuyor.

Mont Blanc Saat modelleri

Mont Black saat markası, kadın kullanıcıları için genellikle rose ve metal renk kasalardan oluşan bir ürün yelpazesi hazırlamıştır. Analog dizaynda olan bu zarif ve kadınsı saatler deri kayış ve metal kayış seçeneklerine sahiptir. Kadınların değerli taş zaaflarına da dokunuşlar yapan markanın klasik modellerinin yanında birçok modelinde pırlanta bulunur. Sade ve şık görüntü, tasarım ve dizaynını hiç kaybetmeyen Mont Blanc kadın saatleri kadınların şıklıklarına zarafet katmaya devam etmektedirler. Otomatik ve quartz şeklinde iki çalışma şekli bulunan sağlam, eşsiz, şık ve değerli Mont Blanc kadın saatleri siz seçkin alıcılar ile buluşmak için beklemektedir.

Mont Blanc erkek kol saatleri, gerçekten şık tasarımlarıyla dikkat çeken ve erkek saat modasının nabzını belirleyen ürünler arasında yer almaktadır. Marka, saat tasarımlarında daha çok klasik tasarımlı saatlerin üretimine öncelik verse de, sportif görünümlü modern klasik  tarzdaki ürünlerin de kullanıcıların beğenisine sunulduğunu görmek mümkündür. Mont Blanc  erkek saatleri modellerinde daha çok analog ürünler dikkat çekerken, gün, ay ve yıl göstergelerine yer verilen ürünlere de rastlanabilmektedir. Marka kordon tercihini daha çok deri tasarımlardan yana yapmaktadır. Ancak deri kordon dışında metal, kumaş ve plastik kordonlu model seçenekleri de yer almaktadır. Ayrıca renk olarak klasik lacivert, siyah ve kahve dışına çıkan renkli modeller de mevcuttur. Bu anlamda pek çok müşterinin tercihlerine seslenmeye çalışan marka, erkek saat üretiminde alanının en iyilerinden biri olmak ile birlikte, modanın da belirleyicileri arasındadır.

Mont Blanc  Saat Fiyatları

Müşterilerine geniş aralıklı bir fiyat seçeneği sunan Mont Blanc, her kesimden müşteriye seslenebilmesi gayesi ile harekete geçmektedir. Bu anlamda Mont Blanc saat fiyatları her bütçeye uygun, şık, zarif ve benzersiz tasarımlardaki ürünlerinin varlığı ile bütçenize uyması mümkündür. Tüm marka ve saatlerde olduğu gibi ürün fiyatlandırması kullanılan malzeme ve kalite ilişkisi ile değişebilmektedir. Mont Blanc orijinal ürünlerine online alışverişin rahatlığı ile göz atmak ve satın almak için hizlisaat.com adresinden fayda sağlayabilirsiniz; uygun fiyat ve indirim seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Bu şık ve lüks saatlere sahip olmanız için hizlisaat.com birçok indirim ve ödeme seçeneği ile size yardımcı oluyor. Mont Blanc saat fiyatları ürün özellikleri ve model farklılıklarına göre fiyat farklılıkları göstermektedir. Çeşitli kampanyaları ile her zaman müşterilerini mutlu eden hizlisaat.com, Mont Blanc saatler için en uygun fiyatı sunma garantisi veriyor. En iyi fiyat ve taksit çeşitliliği ile sizi hayal ettiğiniz saat ile buluşturuyor. Alışverişlerinizde %100 güven garantisi ile hizlisaat.com satın aldığınız ürünlerinizi aynı gün içinde kargoya ulaştırıyor. Dilerseniz kapıda ödeme olanağı da sunan hizlisaat.com, ürün iade taleplerinizde de size aynı hassasiyette destek oluyor ve kolaylıklar sağlıyor. Müşteri memnuniyetini en önemli çalışma ilkesi olarak benimseyen hizlisaat.com , sizleri hayal ettiğiniz ürün ile en kısa zamanda buluşturmayı  ve müşteri memnuniyetini kendilerine prensip olarak kabul ederek, sizlere ayrıcalıklı bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

TÜM MONT BLANC SAATLER