Moschino Saat,Moschino Bayan ve Erkek Saat Modelleri ve Fiyatları

0212 909 45 89

10 yıldır en güvenilir orijinal saat sitesi...

Moschino Saat

Moschino Saat

Moschino hazır giyim, deri ve aksesuar, parfüm, bavul, ayakkabı gibi ürünlere odaklanan İtalyan’ın lüks moda evlerinden biri. 1983'te Franco Moschino tarafından kuruldu. Saat tasarımlarıyla da uzun zamandır oldukça popüler olan bu marka şıklığınızı tamamlayacak saatler üretiyor. Hepsi oldukça kaliteli lüks ve su geçirmez ürünler olmakla birlikte hizlisaat.com adresinde oldukça cazip fiyatlarla sunuluyor böylece ulaşılamaz olmaktan çıkıyor. Şıklık ve zarafet konusunda öne çıkan tasarımları kadın ve erkek modellerinin çeşitliliği göz dolduran Moschino saatleri alıcılarını bekliyor.

Moschino Saat Modelleri

1983 yılında Franco Moschino tarafından açılan küçük bir atölyeydi. Markanın günümüze kadar gelmesi ise Farnco Moschino’nun yenilikçi tasarımlar ve ileri moda görüşünden başka bir şeye borçlu değil. Ayrıca Franco Moschino öyle ileri görüşlüymüş ki zamanın yanlış moda anlayışına eleştiriler yöneltmiş ve toplumsal moda bilinçlenmesi için kampanyalar başlatmış. İşte böyle bir özveri ile çalışan dünya çapında bir markanın saatleriyle zamana hakim olmak ise hizlisaat.com avantajları ile sizin bir tık uzağınızda.

Markanın bütün ürünleri kaliteli materyaller kullanılarak, su geçirmez ve paslanmaz olarak üretiliyor. Aynı zamanda şıklığınızı tamamlayan bu harika saatler sayesinde saat sadece zamanı öğrenmek için taşınan bir eşya olmaktan çıkıyor. Gerek takım elbise ile giyilebilecek ağır ve şık modeller gerekse daha spor ve günlük kullanım ürünlerinden oluşan modelleri ile Moschino saat modelleri sizlere zamana hakim olurken şıklık kazandıracak.

Moschino kadın saat modelleri genellikle şık ve zarif tasarımlara sahip ama yine de daha maskülen kadınlar için farklı tarzlarda saatler de üreten marka hedef kitlesini oldukça geniş tutuyor. Yıllık ortalama 500 milyon Euro gibi dev bir bütçeye sahip olmasından da anlaşılacağı üzere marka kaliteden asla ödün vermediği gibi oldukça da fazla tercih ediliyor. Kadın saat modelleri deri, silikon, çelik kordon seçenekleri ile geniş bir ürün yelpazesi de oluştururken size seçim olanağı sunmayı da ihmal etmiyor. Böylece klasik, standartlaşmış çizgiden kendini ayırmayı başarmış olan Moschino saatleri kullanıcılarına özel hissettiren başka firmaların modellerini andırmayan ve tekdüzelikten sıyrılmış modeller sunuyor. Bunun yanı sıra firmanın ürünleri bu kadar özellikle oldukça ulaşılmaz gözükse de hizlisaat.com fiyatları ve ödeme seçenekleri ile göründüğü kadar ulaşılmaz değil. Öyle avantajlı fiyat ve ödeme seçenekleri sunuluyor ki bu saatleri alanlar buradan değil de çok lüks bir mağazadan çok yüksek fiyatlara satın aldığını söyleyecekler.

Moschino erkek saatleri, bir erkeğin ne giyerse giysin şıklığını tamamlamak üzerine tasarlanmış diyebiliriz. Öyle ki spor veya klasik fark etmeksizin her tarzdan erkek için bir modeli bulunan firma için tarzınızın önemi yok Moschino erkek saat modelleri arasından size hitap eden bir saat bulmak kesinlikle mümkün. Marka yeni sezon ürünleri ile oldukça dikkat çekmeyi başardı ve pek çok erkek dergisi veya defilede boy gösterdi.  Tabii ki bu kadar popüler olmasının sırrı ise kaliteli ürün ve %100 müşteri memnuniyeti hedefleyen firma politikasının yanı sıra işinde gerçekten uzman tasarımcılarla çalışıyor olmasında gizli. Erkek saat modelleri için silikon kayış, deri kayış ve çelik kayış seçenekleri sunan marka su geçirmez çelik kasa kullanıyor. Bu saatlerin orijinallikleri ise kordon veya kayışta kullanılan malzemeden, saatin arkasındaki kabartma yazının net ve işlemesi hissedilir biçimde olmasından veya cam kalitesinden rahatlıkla anlaşılabilir. Tabii bu saatlerden birine hizlisaat.com güvencesi ile ulaştıysanız saatinizin orjinalliğinden %100 emin olabilirsiniz.

 

Moschino Saat Fiyatları

Uzun uzun anlattığımız bu marka için “Bu kadar kaliteli ürünler ve özel ürünler üretiyorsa oldukça pahaldır” diye düşünüyorsunuzdur. Fakat hizlisaat.com bu düşüncelerinizi yerle bir edecek bir fiyat politikası belirlemiş durumda sizler için. Öyle cazip fiyatlar ve öyle uygun ödeme imkanları sağlanmış ki hiç tereddüt etmeden söyleyebiliriz ki bu gibi lüks saatler ulaşılmaz olmaktan çıkıyor. Herkesin bütçesinde belli bir yer ayırarak bu saatlere sahip olabileceği düşüncesi emitasyon saatlerin gereksiz yere kaliteden ödün vermek olduğunu düşündürecek.  Öyle ki markanın pek çok ürününe ortalama 250-650 TL gibi bu kalitenin yanında lafı bile edilemeyecek fiyatlarla sahip olabiliyorsunuz. Moschino saat fiyatları hizlisaat.com’la göz korkutmaktan çok uzak.

Yine de bu kadar para vermeyi gözden çıkaracağınız bir saati iyi muhafaza etmek isteyeceksinizdir. Dolayısıyla saat bakımı ile ilgili birkaç öneri vermemiz iyi olacaktır. Saat bakımıyla ilgili olarak ilk bilmeniz gereken diğer tüm mekanik aletler gibi onların da yağlanmaya, temizlenmeye ve hassasiyet ayarı gibi teknik şeylere ihtiyacı vardır. Fakat bunları lütfen üreticinizin tanıdığı, bildiği ve işinin ehli kişilere teslim ediniz. Saat kullanmaktan keyif almak için düzenli yapılacak birkaç bakım yeterlidir. Durum bu kadar kolayken aksatmamanızda fayda görüyoruz. Saatinizi çarpmamaya özellikle cam bölümünden darbe yapmamaya özen göstermelisiniz. Ayrıca saatinizi eve gittiğiniz zaman çıkarıp kendi kutusuna veya korunaklı bir çekmece gibi bir yere koymanız da kordon veya kayış ömrünü uzatacaktır. Saat taktığımızda kordonda veya kayışta terden kaynaklanan aşınmalar ve renk solmaları oluşabilir. Eve geldiğinizde saatinizi çıkarmak bunun içinde bir önlem olacaktır ayrıca da saatin kordon veya kayış kısmını nemli bir bezle veya kolonyalı mendille silmeniz terden oluşan izleri yok etmenize yardımcı olacaktır.

TÜM MOSCHİNO SAATLER