Nautica Saat,Nautica Bayan ve Erkek Saat Modelleri ve Fiyatları

0212 909 45 89

10 yıldır en güvenilir orijinal saat sitesi...

Nautica Saat

Nautica Saat

Nautica markası bir Amerikan firmasıdır. 1983 yılında kurulmuştur. Amerikalı bir maceracı tarafından yelken seyahatlerine çıkan insanlar için onlara uygun ürünler sunmak amacıyla 6 parçalık bir mont koleksiyonuyla birlikte yaratılmıştır. Bugün bakıldığında Nautica dünyanın en popüler Amerikan dış giyim ve aksesuar markalarından biri olma niteliği gösteriyor. Fakat Nautica markasının daha çok elektronik ürünler ve özellikle saat üretimi yaptıklarını söyleyebiliriz. Günümüzde yelkencilik ve den,iz sporlarının bu denli popüler olduğunu düşünerek bu noktada su ve deniz konseptini alan bu vizyonla birlikte, renk temalarına uygun ürünleri ortaya çıkartarak Nautica markası müşterilerine geniş bir seçenek yelpazesi sunuyor. Yani Nautica markası daha çok denizcilik alanına hitap edecek tasarımlar yapıyor diyebiliriz. Bu vizyonunu aynı zamanda sosyal sorumluluk projelerinde de dünyadaki su sorunlarına eğilerek bu noktada vurgu yapıyor diyebiliriz. Nautica saatleri dünya çapında ünlü markalardan biridir. David Chu tarafından kurulan firma özellikle sahibinin yelken sevdalısı bir maceraperest oluşundan dolayı bu sporla ilgilenen insanlara daha çok hitap edecek modeller üretmektedir. Nautica markası 30 yıl içinde, erkek giyiminden kadın giyimine ve hatta çocuk giyimine kadar, aynı zamanda aksesuar ve ev eşyalarına kadar geniş bir yelpazeye sahiptir. Özellikle de sporla ilgilenenler ve denize sevda duyanlar için yüksek performanslı tasarımlarıyla tekstil ürünleri ve aksesuarlar ürünleri üreten, alanında lider markalardan biri olduğunu söyleyebiliriz.

Nautica Saat Modelleri

Su sporları ve diğer sporseverlerin olmazsa olmazı Nautica saatlerinin dikkat çeken ürünleri ise çok iyi kalitede kol saatleri olarak karşımıza çıkıyor. Dayanıklılığı ön planda tutan firma spor yaparken saatin alabileceği hasarlar göz önünde bulundurularak ekstra kaliteli materyaller ve su geçirmez yapıya sahip olarak üretilirler. Bunun yanı sıra tasarımlarında şıklıktan da ödün vermeyen firma tasarımlarıyla göz dolduruyor. Kordonlarında çelik, deri ve silikonun yanı sıra kumaş da kullanıyor. Genellikle klasik denizci renkleri olan kırmızı, mavi ve beyaz temalarının ağırlıkta olduğu tasarımlar özellikle yaz kombinasyonlarını tamamlamak için şık bir aksesuar olarak göze batıyor. Mekanik açıdan da oldukça etkileyici bir performans sağlayan Nautica saatin iç aksamında da tıpkı diğerr öğelerinde kullandığı gibi dayanıklı ve sağlam materyaller kullanıyor. Bu sebeple saatin arızalanması ihtimali oldukça düşüyor. Genellikle safir veya mineral cam kullandıkları saatlerin özellikle kasa tasarımındaki detayları dikkat çekiyor. Nautica saat modelleri alanında öne çıkmayı başaracak farklı tasarımlara ve üstün kaliteye sahiptir.

Kadın nautica modelleri ise daha kibar olmakla birlikte genellikle spor ürünler barındırıyor. Bu sayede marka en çok ön plana çıkardığı sporcu kimliğini şıklıkla buluşturuyor. Pek çok ünlü sporcunun da kullanması marka kimliğiyle örtüşen bir reklam oluşturuyor. Kadınlar için üretilen modeller özellikle yazın sahil bölgelerinde dikkat çekecek yoğunlukta kullanılırken oldukça kaliteli olan bu saatler o kadar da ulaşılmaz fiyatlara sahip olmaması açısından denkleri arasından bir adım öne çıkıyor. Çoğu zaman şort ve polo yaka tişörtlerle kombine edilen bu aksesuar zaman mevhumunu takip etmenizi sağlarken şık ve sportif bir görünümü tamamlayan bir yapıya sahip.

Erkek nautica modelleri ise daha maskülen ve sert bir görüntüye sahip denilebilir. Yine kırmızı, mavi ve beyaz renklerin ön planda olduğu bu modeller suya dayanıklılığı ve çarpmalara karşı dayanıklılığı sayesinde hareketli bir yaşantıya veya mesleğe sahip olan erkeklerin özellikle ilgisini çekmişe benziyor. Bunun yanı sıra tasarımlarında ön planda tutulan şirket kurucusu David Chu’nun yelken sevdasını gösteren yelken amblemi saatin tam ortasında bizi karşılıyor. Pek çok emitasyon üretimi olan firmanın orijinal olup olmadığını anlamak ise kasanın altındaki kabartma amblem ve yazının netliğinden seri numarasından ve camın kalitesinden kesinlikle net bir şekilde ayırt edilebiliyor. Öte yandan saatinizi hizlisaat.com üzerinden aldıysanız bu bilgilere ihtiyacınız yoktur zira ürününüz %100 orajinaldir.

NAUTİCA SAAT FİYATLARI

Nautica saat fiyatları ise tüm bu anlattıklarımızdan sonra size oldukça ulaşılmaz gelse de hizlisaat.com bünyesinde oldukça indirimli fiyatlarla ulaşabileceğiniz birbirinden farklı onlarca modelle karşımıza çıkıyor. Nautica saat fiyatları ve ödeme seçenekleriyle saat tutkunlarını oldukça rahatlatıyor. Nautica marka saatleri bulunduğunuz yerde belki bulamayabilirsiniz ya da siz o gün evden çıkıp alışveriş merkezine gitmek istemeyebilirsiniz. Sevdiğiniz birine acilen hediye almanız gerekebilir. Bu gibi durumlarda tek yapmanız gereken hizlisaat.com sitesinde hangi Nautica saati seçeceğinize karar vermek. Tabii bu kadar farklı tasarımlarıyla karşımıza çıkan Nautica saatlerine karar vermeniz mümkünse. Hizlisaat.com sitesinde her bütçe için farklı fiyat ve ödeme seçenekleri mevcut. Hizlisaat.com aracılığı ile istediğiniz saati kendi hesabınıza göre bulabilir ve oldukça cazip ödeme fırsatları ile kolunuza takabilirsiniz. Hizlisaat.com ile koltuğunuzdan kalkmadan rahatça ve güvenilir şekilde istediğiniz saati sipariş edebilirsiniz.  Hatta eğer kredi kartınız varsa ödemenizi bölme şansınız da olduğunu söyleyebiliriz. Yapmanız gereken tek şey hizlisaat.com sitesine girip arama morunda Nautica saatlerini taradıktan sonra sayfada çıkan saatlerden size en uygun olanını sipariş etmek. Ödeme bilgilerinizi ve adres bilgilerinizi de bildirdikten sonra artık sonraki iş ise hizlisaat.com ilgililerine kalıyor. Güvenli ve hızlı bir şekilde siparişinizi aldıktan sonra çok kısa bir sürede siparişiniz kapınıza geliyor. Her koşulda sözünü tutan ve kullanıcı yorumlarına göre en güvenilir saat sipariş sitesi olan hizlisaat.com sizi sevdiğiniz saate kısa sürede kavuşturuyor.

TÜM NAUTİCA SAATLER