Pulsar Saat,Pulsar Bayan ve Erkek Saat Modelleri ve Fiyatları

0212 909 45 89

10 yıldır en güvenilir orijinal saat sitesi...

Pulsar Saat

Pulsar Saat

1972 Yılında Led saat üretimiyle piyasaya giren marka o günden beri maceraperest ve farklı cazip modelleriyle yeni koleksiyonlarıyla hayatına devam ediyor. Pulsar’ın doğduğu yıllar yani 70’ler iyimser yıllar olarak bilinir o dönemde her şey parmak uçlarında ve hızla büyüyen teknolojik uzmanlık sayesinde ulaşılabilir kabul edilirdi uzaya uçmak rüyadan gerçeğe dönüşmüştü işte bu ilerlemeler ışığında doğdu. Pulsar markası yeni ve cesur tasarımları vardı ilk defa elektronik dijital saati yaratarak zamanla ilgili dünyanın algısına farklı bir bakış açısı getirdi ve New YORK’ta ortaya çıkan bu yeni saat modeli dünyada sansasyon yarattı. Evrensel itirazla yenilikçi çizgiyi buluşturan Pulsar söyle bana yolunu söyle parolasını slogan yapmıştır.

Pulsar saat koleksiyonu klasik ve spor kıyafetler için ayrı ayrı tasarlanmış farklı modellerden oluşmakta. Klasik tarz giyinenler için Ruh ve yaşamla ilgili yolunuzu söyleyin felsefesiyle dizayn edilmiş takım elbise ile takabileceğiniz özenle dizayn edilen kadranlar ve hakiki deriden oluşan kayışlarıyla akıllıca vurgulanan kalıcı bir dokunuşa ve klasik tarzda bir özgün bir tasarıma sahip hayatta basamak basamak yükselmeyi seçenler için ideal bir tasarım.

Pulsar Saat Modelleri

Spor giyinenler için spor saat koleksiyonları tasarlayan Pulsar saat modelleri bu stilde de aktif hayatınızın dünyasına yakışan tasarımlar felsefesini edinmiş spor giyinmeyi ve sporu hayatının merkezinde birleştiren bireylerin ihtiyaçları göz önüne alınarak tasarlanmış yüksek işlevsellik ve yüksek performans ile güne farklı başlayan ve günü rahat yaşayanlar için tasarlanmış.

Çiftler içinde saat modelleri tasarlayan Pulsar saat aynı model saati birlikte takmak isteyen çiftler için ideal buradan sonsuzluğa felsefesi ile çiftlere özel saatler üreten Pulsar saat zamanın geçişine tahammül edecek bir incelikle sade ama şık bir tasarım sunan marka güneş enerjisi ile çalışan saatler tasarlamış böylece elele sonsuzluğa ve uzun ömürlü olması dileğiyle hiç bitmesin felsefesi temel tema olmuş.

Güvenilirlik ve yüksek enerji verimliliği sağlayan saatler üreten marka ışıkla çalışan saatler üretmiş böylece daha uzun ömür ve daha güvenilir bir saat tasarlamış. Bu saatlere Güneş tasarım adını vererek pil kullanmama ve güvenlik ile emniyet için kuvars bir hassasiyet sunan marka çevre dostu bir saat üreterek doğaya ne kadar önem verdiğini kanıtlamış.

Çeşitlilik ve dinamik bir dünya felsefesiyle Pulsar X modelini üretmiş marka çarpıcı ve dikkat çekici tasarımıyla cesur ve yeni fikirler sunmuş maceracı ve maceralı sporları seven ve hayatta risklerle boğuşmayı sevenler için farklı tasarımda üretilmiş. Maceraperestler için üretilmiş bu saatler hayatında çılgınlıkları sevenler için ideal.

Yüksek hız tutkunları ve motor sporları sevenler için Ralli dijital koleksiyonunu çıkaran Pulsar, saat yüksek hız tutkunlarını ve zamanla yarışanlar için ikinci bir hassasiyet sağlayan dijital ve analog saatler üretmiş. Bu saatlerin önemli özelliği çok fonksiyonlu ve kolay okunabilir olması böylece hız yaparken zamanı da takip edebilirsiniz Pulsar Ralli dijital toplama hız tutkunları için ideal bir seçim. Ralli güneş seçeneği de mevcut olan markada güneş teknolojisi sunan koronograflar sunulmuş bu saatlere güneş fonksiyonu eklenerek pil değişimine gerek kalmaması tasarlanmış. Her zaman güç ve enerji veren bu yeni tasarım da hız tutkunları için tasarlanmış.

Pulsar saat modelleri içinde hayatınıza ve tarzınıza en uygun olan mutlaka bir tane vardır tarzınızı belirleyin yaşam tarzınıza uygun bir Pulsar saat modelleri içinden bir tane edinin.

Takım elbise giyen ve özel gün ve gecelere sıkça katılanlar için deri kordonlu saat çeşitlerinden birini seçmesi ve giyeceği takıma uygun renkte kordonu olan saati takması ayrı bir hava ve çekicilik katacaktır Pulsar Saat marka prestiji de cabası. Daha çok spor giyinen ve gün içinde rahatlıktan hoşlananlar ve saatini kolundan çıkarmak istemeyenler için çelik kordon bulunan modelleri tercih etmeniz gerekir ve Pulsar saat bu tür bir yaşam tarzına sahip olanlar için çok çeşitli farklı modeller üretmiş bunlardan birini seçebilir ve sizde uzun yıllar Pulsar saatinizi kolunuzdan çıkarmadan kullanabilirsiniz.

Hız tutkunları ve motor sporları sevenler ise plastik kordonlu ama renkli koronograflı saatlerden birini seçebilir bu tür saat grubundan da çokça çeşidi bulunan Pulsar saat hız tutkunlarını da düşünmüş.

Pulsar Saat Fiyatları

Dünyanın en farklı saat çeşidini koleksiyonunda bulunduran Pulsar saat Türkiye’de hızlısaat.com güvencesiyle satılmakta hızlısaat.com web sitesini ziyaret ederek farklı renk ve modelde Pulsar saat fiyatları ve modelleri inceleyebilir, sipariş verebilirsiniz.

Yaşam tarzınız ve stiliniz ne olursa olsun her tarza uyan bir Pulsar saat mutlaka var bu konuda temel felsefesi herkesi bir Pulsar saat taksın olan marka saat konusunda yenilikçi ve macera sever bir stil oluşturmuş. Pulsar saatin kaliteli uzun ömürlü ve dayanıklı saatlerini herkes kullanabilir her kıyafetin altına takılabilecek eşsiz çeşitleri olan Pulsar saat her daim yeniliğe açık.

Pulsar saat ABD menşeili bir saat markası ve tamamen her tarz saat üretiyor kaliteden asla ödün vermeyen Pulsar saatlerin koronografları ve kordonları dayanıklı malzemelerden yapılmış Pulsar saat tercih etmek isteyenler hiç düşünmeden bir Pulsar saat markası seçebilir ve takabilir sizlerde bu kaliteli saatlerden mutlaka bir tane edinebilirsiniz. 

TÜM PULSAR SAATLER