Puma Saat,Puma Bayan ve Erkek Saat Modelleri ve Fiyatları

0212 909 45 89

10 yıldır en güvenilir orijinal saat sitesi...

Puma Saat

Puma Saat

Günümüzde giderek artan saat modasına ayak uydurmakta zorlanan bir dünyada dış görünüşün bir parçası olan saat aksesuarına ait güçlü bir piyasa var. Kıyafetleri, kombineleri tamamlayan ve özellikle erkeklerin olmazsa olmazı haline gelen bu aksesuar insanın iç doğasından gelen yaratıcı içgüdüsünü farklı bireylerde okuma sanatı yarattı günümüze kadar. Kiminiz düğün için aldı, kiminiz hediye için aldı, kimi ise tutkusu olduğu için aldı. Yani kol saatlerinin insanda estetik zarafetin bir yansıması olduğunu kanıtlar çok delil var. 50 yıl öncesine 1960’lara dönüp bir baktığımızda günümüze kadar saatin ne denli etkili olduğu ve estetikliğinin üzerine modayı da yansıtıp ne kadar geliştiğini görebiliyoruz. Saat piyasasında sayısı yüzleri geçen firma vardır. Dünyada tüketicisinin çok olduğu bu enstrümanın vazgeçilmez belli başlı markaları vardır. Bu markaların bazısı onlarca yıl bu sektör için kurulmuşken, bazıları ise sonradan bu sektörün vazgeçilmez parçası haline gelmiştir. Bu tutkulara ev sahipliği yapan bir dalda Puma Saat modelleri olmuştur.

Puma Saat Modelleri

 Onlarca yıl bu sektörde kendini geliştiren firma, günümüzde çok şık spor saatler de üretmesiyle marjinal olarak hafızalara taşınmıştır. İlk olarak bir Alman tarafından kurulan bu spor giyim mağazası şu an en köklü ve en yaygın mağazalardan biri haline gelmiştir. Günden güne kendini geliştirip modaya ayak uyduracağının garantisini verebileceğimiz bu firmanın dünyada çokça alıcısı ve neredeyse her ülkede yaygınlaşan şubeleri hizmet vermektedir. Kendi müşterisinin arzını iyi anlayan bu şirket kendi müşterisi tatmin etme konusunda çok başarılıdır.

Saat bireyler için çok önemli bir aksesuar iken erkekler için daha çok tercih edilmesiyle bilinir. 20. yüzyılın sonlarında saat atağı yapan bu firma, daha çok 21. Yüzyılın başlarında iddialı hale gelebildi. Erkekler için çok önemli moda çalışması yapıp birçok saat firmasını bile geride bırakırken yüksek kalitede ürettiği saatlerin trendi iyi takip ettiğini söylemek mümkün hâl taşıyor. Her şeyden önce sadece Puma saat modelleri logosu bile bu ürünleri tercih etmek için sebep olabilir. Erkek Puma saatlerinde renk, desen ve biçim, sportiflik açısından çokça sayıda ürün yelpazesi var. Ürün araştırma-geliştirme ekiplerinin erkeklerin arzına saygısı ve karşılama becerisi bir hayli yüksek. Kendi dizaynıyla müşterinin göz alıcılığını başarılı şekilde yaparken erkeklerin amacına yönelmesi ve piyasada anketlerle bunu test etmesi firmanın yaptığı yatırımların ne ciddi olduğunu gösteriyor.

Puma’nın resmî sitesinde ve internetteki satış mağazalarından inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Bazı sitelerin tanıtım adına yaptığı kampanyalardan faydalanıp daha uygun fiyata da temin edebilirsiniz. Zevkinize ve tutkunuza uygun herhangi bir modeli deneyerek veya videolarını izleyerek fikir edinebilirsiniz. Kadınlar için saatin hem hediye hem de dış aksesuarda kombin tamamlama açısından önemi çok büyük olduğu araştırmalar sonucunda açığa çıkmış bir gerçektir. Kadın saatlerindeki renk çeşitliliğinin en önemli sebebi de bunlardır. Her sene yeni modellerin üzerinde yeni renk çalışmaları Puma’yı diğer firmalardan daha çok öne çıkartıyor. Kadınların saat alımları erkeklere göre daha miktarlı olması da idealizeden daha çok gösteriş merakı ve kombin merakı olmuştur. Sportiflik ve zarafeti bir araya getirmenin ne denli zor olduğu aşikâr iken bunu başarabilen araştırma ve geliştirme açısından kadınlar için en uygun ve arzı en iyi yansıtan seçenekleri bir araya getiren bu firmaya büyük sempati oluşmuş durumda kadınlar tarafından. Kadınlar erkeklere nazaran daha çok araştırma ve alışveriş tutkunu olmaları Puma’nın kendini kadın saatlerinde geliştirmesi adına geliştirmesine yol açan faktörlerin başında gelmektedir. Kendi öz dizaynıyla kadın müşteri sayılarını yıldan yıla arttırmayı başaran bu firma, son on yılda ciddi ataklar yapmış görünüyor. Gelecekte de ve özellikle önümüzdeki 5 yılda ciddi değişim ve yenilikler görmeyi beklediğimiz kadın Puma saatlerinde yeni sürprizlere şimdiden hazırlanmalı kadınlar. Puma’nın resmî sitesinde ve internetteki satış mağazalarından inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Zevkinize ve tutkunuza uygun herhangi bir modeli deneyerek veya videolarını izleyerek fikir edinebilirsiniz.

Puma Saat Fiyatları

50-1000 TL arasında değişiklik gösteren bir fiyat yelpazesine sahip olan saatlerde model, biçim, renk, tarz üzerine ve kadın-erkek olarak ta ayrılan saatler fiyatlarını bu farklılıklardan almaktadır. Dijital ve analog olarak birçok modele ev sahipliği yapan saatlerde net bir fiyat söylemek kolay değildir. Tasarım ve göz alıcılığını gördüğünüzde fiyatlarına hiç bakmadan alım yapacağınızın tahminini yapabiliriz. ” Kalite fiyatı gölgede bırakır” sözünde olduğu gibi kalite fiyatı baskılayacaktır 2016-2017 sezonunda. Rengârenk modellerin yansıra kadran, bilek kısmı gibi yerlerin renkli tercih edilmesi bu sezonu daha da cazip kılıyor. Puma saat fiyatları, şubelerinden veya resmi sitelerinden alım yapmanız yanında bazı sağlayıcı sitelerden alım yapmanız durumunda %30 ‘a kadar kampanyaya sahip olmayı sağlayabilir. Bunlardan birisi de hizlisaat.com sitesidir. Bu site sezon ürünlerini iyi temsil etmekte ve en iyi satış fiyatlarını sunmaktadır. Geçen sezonun modellerinin satışını da yapan bu sitede %70’ e varan ciddi indirimlerle karşılaşmanız sizi şaşırtmamalı. Özellikle dijital modellerde yeni gelen modellerin teknolojiye yakınlığı, teknoloji meraklılarının ilgisini çekecektir. Bunu öngörmek için kâhin olmaya gerek yok. Yeni sezondaki fiyatlar arz-talep ilişkisi adına uygunluk içerdiğini söyleyebiliriz.

TÜM PUMA SAATLER