Saint Honore Saat,Saint Honore Bayan ve Erkek Saat Modelleri ve Fiyatları

0212 909 45 89

10 yıldır en güvenilir orijinal saat sitesi...

Saint Honore Saat

Saint Honore Saat

Saint Honore markası Kültür, sanat ve modanın merkezi olan Fransa’da 1800 yılların sonlarında,  büyük kuyumcuların ve saatçilerin ev sahipliği yaptığı Haute Couture tapınağı ve Fransız sanat eseri sembolü olan maisonın, adını Rue Saint-Honore'den aldığı, Saint Honore’de, Paris'in kalbinde, markanın adını yansıtan sokakta 326 numaralı özel mağazasında açılarak varlığını göstermiştir. Markanın adını aldığı bu ünlü cadde ilk idare merkezinin bulunduğu caddedir. Saint Honore, bütünüyle kendi dizayn ettiği ve şahsına münhasır hatlarla modern hayatı, kültürün ve sanatın başkenti Fransayla, İsviçre saat yapım sanatını harmanlayarak bu farklı kültürlerin tüm inceliklerini tasarladıkları ürünlere yansıtarak kısa süre zarfında saat tutkunlarının beğenisini kazanmayı başaran başarılı bir saat markasıdır.Birbirinden şık ve benzersiz saatleri başta Fransa, Almanya, İspanya, Rusya ve Ortadoğu ülkeleri olmak üzere tüm dünyada büyük ilgi görmektedir.

Saint Honore Saatleri

Saint Honore’nin saatlerini yaratmasında ilham kaynağı; ‘ışık kenti’ olarak adlandırılan Paris şehridir.

Saint Honore dünyaca ünlü "Paris-Style" ile eş anlamlı ve rakipsiz tasarım koleksiyonları yaratmıştır. Paris'ten New York'a ve Tokyo'dan Dubaï'ye kadar olan markanın olağanüstü saatçilik uzmanlığı, çağdaş parçaları sevenlerin üzerine karşı konulmaz bir cazibe kazandırmaktadır.

Saint Honore, "Swiss Made" kalitesiyle, eşsiz bir ruh, yüksek statü malzemesi ve cesur kaplamaları ile günümüzün arzularını yansıtan ve yorumlayan saatler, mücevherat ve aksesuarlar sunmaktadır.

Bugün Saint Honore saat modelleri ve markası, 50'den fazla ülkede varlığı olan gerçek anlamda küresel bir markadır ve hızla büyüyen bir stil simgesi ve bununla birlikte düşünülmesi gereken yaratıcı güçtür. Yüzyıllarca eski gelenek ve uzmanlığı kullanan ve modern dizayn trendleri ile harmanlayan iki üretim eviyle dünya çapında seçici kitlelerin beğenilerini karşılamak üzere tasarlanmış çağdaş bir koleksiyon oluşturmaktadır. Saint Honore'in Tourbillon 1885 serisi, markanın güvenilirliğini ve teknik tutkunluğunu saatçilerin seçkinleri arasında sağlam bir şekilde belirlemiştir.

Saint Honore için en yüksek işçilik standartları geçerli. Her saat ayrı ayrı toplanır, incelenir ve el ile ayarlanır. Saint Honore timpieces en üst düzeyde kalite ile eşanlamlı olan İsviçreli Made Label'a sahiptir.

Gelenekle birlikte, inovasyon, bileşiğin gerçek itici gücüdür. Saint Honore, yeni teknolojilerin geliştirilmesine, yeni cihaz arayışına ve yeni fikir arayışlarına her zaman büyük önem vermiştir.

Saint Honore hikayesi tutku etrafında dönüyor; saatçi yapımı, gelenek, uzmanlık ve tasarım için bir tutku oluşturmaktadır. Fakat Saint Honore  sanat ve spor konusunda da tutkuludur.

Sanat dünyasında, Saint Honore ünlü ressamların ve fotoğrafların yanında aktif almıştır. Ve Amerika'nın Kupası ya da Le Mans 24 Hours gibi dünyaca ünlü spor etkinlikleri Saint Honore başarılarının tiyatrosudur. Hassasiyet, doğruluk, mükemmelliyet,  azizlerin bu prestijli ve talepkar etkinliklerle paylaştığı değerlerdir.  Ayrıca, Saint Honore'un saatlerini gerçek yarış koşulları altında teste koyması ve gerçekten benzersiz saatler yaratması için bir fırsat oluşturmaktadır.

Saint Honore’un , kalite kontrolden dağıtıma, tasarımdan montaja, saatlerin üretiminde tüm aşamaları tek tek kontrol eden gerçek bir saatçi olduğu yadsınamaz bir gerçektir. Saint Honore;  iki atölyede, asırlık gelenek ve uzmanlığını kullanarak ve modern tasarım trendleri ile harmanlayarak,  dünya çapında kitlelerin bu şık ve zarif  lezzet ihtiyacını karşılamak için tasarlanmış çağdaş bir koleksiyon oluşturmaktadır.

Saint Honore her saat ayrı ayrı toplanır, incelenir ve el ile ayarlanır. Saint Honore saatleri, en üstün kalite ile eşanlamlı olan Swiss Made Label'a da sahiptir.

2005 yılında piyasaya çıkarılan "Tourbillonv 1885" koleksiyonu markayı saatçiler statüsünde daha sağlam bir konuma oturtmuştur.Saint Honore  "Swiss Made" saatleri sayesinde olağanüstü bir saatçilik markası haline gelmesine rağmen marka, ayrıca "Made in France" işçiliği ile alet ve aksesuarlar; kol düğmeleri, cüzdanlar, kalemer gibi da üretmiştir. Saint Honore’in saatçilik dünyasındaki benzersiz uzmanlığına dayanan Saint Honore kalemi ve aksesuar koleksiyonu, markanın uzman işçiliğine önem vermektedir. Fransız atölyelerinde tasarlanmış ve imal edilmiş olan kalemleri ve aksesuarları en iyi ve dayanıklı malzemelerden üretilmiştir. Bu ürünlerin sağlamlığına kefillikleri sebebi ile yazı alet ve aksesuarları 1 yıl garantilidir. Çünkü Swiss Made Label olan French Made Label, kalite ve yaratıcılığın garantisidir.

Saint Honore, 130. yıldönümünü kutlamak için, dünyanın en ünlü anıtından, metal bir kirişten yapılmış ilk kronometre koleksiyonunu tasarlamıştır. Saint Honore, bu değerli bileşenin, çerçeve, dekorasyon ve kahverengi rengini Fransız anıtına hatasız bir referans yapmak için kullandı.

Eyfel Kulesi Çalışma Komitesi ile ortaklaşa olarak Saint Honore, Eyfel Kulesi Kemerinden alınan, 1885 yılından kalma, 200 kg demir elde etmiştir. Bu demiri, paslanmaz hale getirmek ve doğal tutmak için eritildi ve % 15 krom ile işlendi.saat çerçevesi yapmak için kullanılacak olan bu malzeme sağlam bir bloktan yapılmıştır ve Eyfel Kulesi ile aynı kahverengi rengi vermek için işlem görmüştür. Buna ek olarak, saatin kadranı, tacı, titreşen ağırlığı ve kayış tokası Eyfel Kulesi’nin karakteristik kafes deseni ile süslenmiştir.

"Made of Tour Eiffel" çerçevesi, aynı mimariyi temel alan yükseltilmiş bir kadranın çevresini sarmıştır. Saint Honore tarafından özel olarak kişiselleştirilen otomatik mekanik hareket tekerleği trenini ortaya koymaktadır.

"Tour Eiffel" Saatleri, 1885 parça çelikten (gözlemevinin yapıldığı yıla saygı duyarak) sınırlı bir seri ile üretildi ve kullanıcıların bileklerine Fransa'nın olağanüstü sembolünü, teknolojik deha ile bütünleştirerek sunmak, bunu kullanıcıların beğenisine sunarak marka için benzersiz bir fırsat sundu.

Saint Honore Saat Fiyatları

Bu birbirinden değerli ve eşsiz tasarımlarda modellere sahip markanın ürünlerine birbirinden avantajlı ödeme koşulları ve indirim fırsatları ile hizlisaat.com sitesinden ulaşabilirsiniz. Saint Honore saat fiyatları hizlisaat.com kullanıcılarına özel indirimlerle sitede sizleri beklemektedir.

TÜM SAİNT HONORE SAATLER