Timberland Saat,Timberland Bayan ve Erkek Saat Modelleri ve Fiyatları

0212 909 45 89

10 yıldır en güvenilir orijinal saat sitesi...

Timberland Saat

Timberland Saat

Timberland Kol saatleri 1952 yılında bir ayakkabı firmasına ait bir şirketin yarı hissesini alarak bu sektöre ilk adımını atar ve kısa bir süre sonrada şirketin tamamını satın alır. Şirketin kuruluş hikayesi kısaca böyledir. Timberland adını 1973 yılına kadar kullanmamışlardır. Şirketin ilk ismi olan Nathan Swartz olarak uzun bir süre devam etmiştir. Eski adının çok cazibesi olmamasına karşın kısa bir süre içerisinde Amerika’da çok hızlı büyüyen şirketler arasında ilk sıralarda yer almıştır. Hatta şirket büyük bir ilgi odağı haline gelmiştir. Herkesin bildiği üzere kuruluş amacı ayakkabı üzerine olan firma 35 yıl kadar bu sektörde çalışmalarını devam ettirmiştir. Yıl 1988’i gösterdiğinde Timberland firması aksesuar alanında tasarımlar ve üretimler yapmaya karar vermiştir. Hem erkek hem de kadınlar için kol saati tasarım çalışmalarının başlatmışlar ve böylece dünyanın şu anda en çok tercih edilen Timberland kol saatleri markasının temellerini atmışlardır. 1988’den bu yana marka tasarımlarına ara vermeden yeni koleksiyonlar geliştirmiş ve ürettiği her model saat tutkunları tarafından büyük beğeni toplamıştır. Markanın ortaya çıktığı ilk günden itibaren hız kaybetmeden yeni koleksiyonlar yaratıldı ve her bir modelde işlenmiş mükemmellik kendini hissettiriyor. Tüm modellerin kendine özgü detayları ve farklılıkları olduğu için her müşteri kendini bu saatlerle çok özel hissetmektedir.

Timberland Kol Saati Modelleri

Timberland kol saati modelleri markanın hazırlamış olduğu özel kataloglarda saat severlerin hem günlük kullanım hem de özel gün ve gecelerinde kullanılabilecekleri birbirinden değerli kol saatlerini saat severlerin beğenisine sunmuş.  Kesinlikle ağırlık hissi uyandırmayan ve sizleri kıyafetinizle birlikte mükemmel şekilde tamamlayan aynı zamanda stiliniz yansıtmanıza son derece yardımcı olacak bir kol saati arıyorsanız Timberland kataloğunu incelemeniz yeterli olacaktır. Her türlü organizasyonlarda ve her türlü iklim şartlarında yine istediğiniz kıyafetinizle kullanabileceğiniz harika modeller Timberland kol saatleri modelleri arasında yer almaktadır.

 

Timberland Kol saatleri ile yaşamınıza farklı stiller kazandıracak, kullanışlılığı ve fonksiyonel olmasıyla da kendi modanızı tasarlamış olacaksınız. Bu kadar özelliği bir arada yansıtacak bir saat arıyorsanız Hizlisaat.com size bu konuda yeterli olacaktır.

Timberland Kol Saatlerinin en önemli özelliklerinden biriside tasarımlarında kullandıkları renklerin canlılığıdır. Klasik renklerden ve kombinasyonlardan sıkıldıysanız ve bir farklılık olmasını, bunu da yaparken kalite ve modadan ödün vermek istemiyorsanız Timberland Kol Saatlerinde aradığınız kol saatini bulacaksınız. Şık, güzel ve gösterişli renkler, capcanlı numaratör bölümü ve zarif kayışlar. Gündelik yaşam içinde sizlere çok yardımcı olacak ve etrafınızdakiler tarafından fark edileceksiniz. Aldığınız saatte her bir detayın büyük ustalıkla işlendiğini göreceksiniz, çünkü Timberland kol saatleri üretimin her aşamasında ayrı ayrı kalite kontrollerinden geçip size kol saati kullanıcılarına sunulmaktadır.  Farklı renk seçeneklerinin yanında farklı kordon seçenekleri de mevcuttur. Klasik kol saati sevenleri içinde siyah ve kahve renklerinden oluşan saatler yine marka kataloglarında mevcuttur.

Amerika firması olan Timberland şirketi, dünyanın ilk üç içerisinde yer alan moda firmalarından biri olarak öne çıkmaktadır. Çağdaş kimliği ile hareketli bir tasarıma sahip marka, seçimini kinetik bir saatten yana olan kişiler için vazgeçilmezler arasında yer almaktadır.

Timberland saat modelleri için kullanılan saat kordonundaki malzemenin dayanıklılığı, estetikliği ve aynı zamanda kıyafet tarzınızla uyumlu olması, markanın öne çıkan diğer bir özelliğidir diyebiliriz. Timberland marka kol saat kordonları, kullanımınız sırasında ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde cevap vermeyi amaçlamaktadır. İster deri isterseniz silikon model olsun alacağınız ürünleri gönül rahatlığı ile kullanacaksınız

Timberland saat fiyatları çok uygun olarak hızlısaat.com güvencesiyle sizlere sunulmaktadır.  Birbirinden güzel modelleri ve orijinal tasarımları bulabileceğiniz web sitemizi ziyaret ederek Timberland marka saatlerden tarzınıza uygun seçim yapabilirsiniz. Her yeni güne özel indirim fırsatı ve hoşunuza gidecek kampanyalarıyla hızlısaat.com olarak hizmetinizdeyiz. En uygun fiyatların yanı sıra ve kredi kartlarına taksit imkanlarıyla beğendiğiniz modeli almanız için tek adres hizlisaat.com’a bekliyoruz. Timberland erkek kol saatleri satın alındığınız andan itibaren üretici firma tarafından iki yıl süre ile garanti sunmaktadır. Garanti kapsamına girmesi için resmi dağıtımcıdan ya da resmi Timberland mağazasından alınmış olması gerekir. Her zaman müşterilerimizin memnuniyetini hizmet anlayışını olarak benimsemiş firmamız, sayıları binleri aşmış müşteriye ulaşan hızlısaat.com yeni müşterilerini bekliyor. Sizlerin güveniniz bizim temel ilkemizdir.

TÜM TİMBERLAND SAATLER