Timex Saat,Timex Bayan ve Erkek Saat Modelleri ve Fiyatları

0212 909 45 89

10 yıldır en güvenilir orijinal saat sitesi...

Timex Saat

Timex Saat

Timex saat modelleri arasında yer alan birçok ürün unisex kullanım sunmakta. Bu durumda markanın özellikle saatleri dileyen herkesin kullanabilmesi için özel bir çalışma yaptığını söylemek yanlış olmayacaktır. Zira Amerika merkezli üretici kullandığı saat teknolojisine quartz makinelerin desteği olmaksızın çıkmaya cesaret etmiş önemli markalar arasında yer almaktadır. Markanın ürettiği modeller saat dünyası için oldukça farklı alternatifleri bir arada sunduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Timex saat modelleri bayan ve erkek saatlerinde kadran ve iç yüzeyde numaralı ve numarasız simgeleri barındıran modellere yer vermekte. Ayrıca bayan ve erkek saatlerinde analog saatlerin hakimiyeti büyük oranda olsa da Timex saat modelleri arasında dijital modeller de kendine yer bulmayı başarmış durumda. Stilleri tasarımları ile ele alındığında büyük başarılara imza atmayı başarmış olan Timex saat modelleri kullanışlılık bakımından da büyük bir yükseliş içinde. Marka dünyanın her bölgesine ürünler göndermekte ve oldukça yaygın bir kullanım istatistiği de yakalamış durumda. Timex saat modelleri ortak özellikleri arasında yer alan önemli ayrıntılardan biri de camlarda yaşanıyor. Ürünlerde mineral camların ağırlığı söz konusu olmakta. Fakat dijital mdellerde marka tamamen plasitik camlar ve plastik kasalara yer vermekte. Bu durum analog saatlerde tamamen çelik kasalar olarak göze çarpmakta. Timex saat modelleri analog saatlerin camlarında ise tamamen mineral materyal kullanmayı tercih etmiş durumda. Hızlı saat.com ile Timex saat modelleri için ihtiyaç duyduğunuz bütün bilgiler modeller ile birlikte yer almakta. Ayrıca hızlısaat.com sizler için en hızlı bilgiye en kısa sürede ulaşabilmeniz için de özel filtreleme ve bu filtrelemeler doğrultusunda arama yapma ayrıcalığı da sunmakta.

Timex Saat Modelleri

Timex saat modelleri özelliklerini kadın ve erkek modellerde ele aldığımızda ürünlerin kordon yapıları ile başlamak doğru olacaktır. Zira en büyük farklılıklar kadın ve erkek Timex saat modelleri arasında bu alanda görülmekte. Unisex ürünler de üreten marka bu alanda da önemli çalışmalara imza atmış durumda. Klasik saatlerde kadın ve erkek saatlerinde görülen analog saat yoğunluğu iki gurup içinde dijital modeller ile süslenmiş durumda. Dijital modellerde erkek saat modelleri efsane Casio kasa olarak belirlense de kadın saat modellerinde de yine efsane trend kasa olarak ünlenen dört butonlu saatlerde ortaya çıkarıyor. Bu iki saatlerin sahip olduğu dijital özellikler arasında alarm arka ışık ve kronometre gibi özellikler bulunmakta olup cam seçimleri plastikten yana tercih edilmiş durumda. Dijital saat dünyasında günden güne arttırdığı popülaritesi ile öne çıkan Timex saat modelleri henüz bu alanda istediği konuma erişmiş olmasada markanın yakaladığı şuanki çizgi sektörde adından söz ettirmeye yetmiş durumda. Analog saatlerde göze çarpan şık tasarımları şüphesiz kordonların özel dokuları bu denli öne çıkartıyor. Zira Timex saat modelleri kordon seçimlerinde metal silikon plastik ve dokuma kumaş kordonlara kadar farklı çeşitlerde sunuyor. Bu yönü ile birçok farklı modele sahip olma isteğinizin önüne geçmeniz zor görünüyor.

Timex saat modelleri klasik ürünlerde tercih ettiği deri kordonlar trend ürünlerde yerini tamamen olmasada büyük oranda dokuma kumaş kordonlara bırakıyor. Dijital saatlerde ise göze çarpan kordonlar silikon ve plastik ürünler olarak öne çıkıyor. Mineral camlar ile desteklenen Timex saat modelleri bu sayede çizilmeye ve güneş ışığını yansıtmaya karşı direnç gösteriyor. Bu yönü ile bakıldığında ışıltılı olmak isteyen fakat güneş ışığını yansıtan saatlerinden şikayetçi olan bayanların talepleri dikkate alınmış gibi görünüyor. Takvim özelliği Timex saat modelleri arasında sıkça yer alan özellikler arasında yer almıyor. Zira marka içinde bulunduğumuz yıllarda saatlerin daha çok tamamlayıcı aksesuar olarak kullanıldığını fark eden markalar arasında yer alıyor. Saatlerde takvim talebinin çok olmaması markanın bu alanda bazı modellerde yer vermeye devam ettiği takvim özelliğini bazı modellerden çıkarmasını sağlamış durumda. Saatlerin kadran bölgesinde oluşan sadelik şıklığınız için büyük destek sunuyor. Hızlısaat.com aradığınız Timex saat modelleri arasında istediğiniz bütün ürünleri bir arada bulundurmakla kalmıyor ve incelemeniz için en ayrıntılı görselleri de sizler için sunuyor.

Timex Saat Fiyatları

Timex saat fiyatları hızlısaat.com ödemeleriniz ve siparişleriniz için ihtiyacınız olan güvenliği ve sadeliği web sitesi aracılığı ile sizlere sunmakta. Size kalan sadece siparişinizin keyfini çıkarmak. Hızlısaat.com Timex saat fiyatları için en ideal ve uygun koşulları sizlere sunmak için yıl içinde farklı dönemlerde fırsat günleri ve indirim günleri sunuyor. Bu fırsatlar ile en uygun fiyatlara yeni saatinize sahip olmanız oldukça kolay olacak. Kredi kartı ile hızlısaat.com’da ödeme yapabileceğiniz gibi dileyen müşterilerimiz için taksitli seçeneğini de sunuyoruz. En uygun fiyatlara ek olarak taksitli ödeme seçeneğine ek olarak ayrıca kapıda ödeme kolaylığı ile de müşterilerimizin kendilerini rahat hissetmeleri için teknik alt yapıyı hazırlıyor.

Hızlısaat.com dilerseniz memnun kalmadığınız ürünlerin iadesi için kapınızdan teslimat olanağı da sunuyor. İade etmek istediğiniz ürünleri kapınızdan teslim alıyoruz. Hızlısaat.com Timex saat fiyatları konusunda sunduğu olağan üstü ödeme koşullarına ek olarak sunduğu hızlı kargo olanağı ile siparişinizi verdiğiniz gün içinde ürününüzü kargoya vererek bekleme süresini minimuma indiriyor. Ayrıca yüzde yüz güvenli teslimat ile ürününüzün size sapasağlam ulaşması mümkün kılınıyor.

TÜM TİMEX SAATLER