Victorinox Saat,Victorinox Bayan ve Erkek Saat Modelleri ve Fiyatları

0212 909 45 89

10 yıldır en güvenilir orijinal saat sitesi...

Victorinox Saat

Victorinox Saat

130 yıllık geçmişe sahip olan Victorinox ’un odak haline gelen amacı, kalite ve yenilikle birleşen aile şirketi felsefesi ile sürekli olarak büyümeyi hedeflemektir. Dört kuşak önce, 184 yılında Karl Elsener tüm dünyaya ilk defa çok fonksiyonlu el aletini sundu. Orijinal ve ünlü ‘’İsviçre Ordu Çakısı’’ adı altında gözler önüne serilen tasarım, günümüzde fonksiyonellik, yenilik, orijinallik ve dizayn açısından uluslararası dizayn açısından bir ikon ve çok tanınan sembol haline geldi. Şehir, okyanus, dağlar ve keşfetmek istediğiniz her yer bakımından yanınızda güvenle taşıyabileceğiniz bir araç fikrinden yola çıkılarak tasarlanan ürün, her şeye hazırlıklı olmak konusunda hemfikir olanlar için güvenebileceğiniz bir arkadaş olarak sektörde yerini buldu. Karl Elsener’in devrimci fikri ile pratik fonksiyonlu bir dizi bıçak tasarımı, ‘’İsviçre Çakısı’’nın doğmasına yol açtı.

1891’de İsviçre Ordusu için bıçak tasarımı yapmaya başlayan firma, patentini alarak haç ve kalkan amblemini tasarladığı tüm ürünler üzerine işleyerek ticari marka olarak tescil edilmiştir. Karl Elsener annesinin ölümünün ardından marka ismi olarak ‘’Victoria’’ kelimesini seçmiştir.

1921 yılında bulunan paslanmaz çelik teknolojisi çok önemli bir gelişme olmakla birlikte ‘’Inox’’ uluslararası düzeyde paslanmaz çelik teknolojisi olarak terim halini almıştır. ‘’Victoria’’ ve ‘’Inox’’ kelimelerinin birleşiminden bugünkü marka ismini alan ‘’Victorinox ’’, 120’den fazla ülkede ticari marka olarak ticari faaliyetlerini sürdürmüştür. Dünyaca tanınan marka, kalitesi ve şık çizgisinden ödün vermeden ürün yelpazesini genişletmiştir. Profesyonel ev bıçakları, saat, seyahat, giyim ve koku alanında da çok çeşitli ürünleri içerisinde barındırarak müşteri hedef kitlesini yaygınlaştırarak akıllıca adımlar atmıştır.

Victorinox  saatleri, Victorinox  ürünlerinin yüzyılı aşkın başarısını vurgulayan İsviçre kalitesi ve mükemmelliğini gözler önüne sermektedir.  Yaratıcılık, ayırt edicilik ve fonksiyonelliklerin ön planda olduğu saatlerde her alanda yüksek standartları ve kalite güvence altında sunulmaktadır. Her birinin özenle hazırlandığı saatlerde performans ve zamansız şıklık arasında mükemmel bir denge sağlanmıştır. 1989 yılından bu yana Victorinox ’un saat markası olarak itibarı her geçen gün gelişti. Victorinox,  İsviçre’nin saat markası konusundaki uzmanlığını da ekleyerek saat konusunda güçlü bir marka olma hususunda başarılı bir yol izlemiş; işçilik ve tasarımdaki ustalık, yenilikçi yaklaşım ve mekanik kronografların üretimi konusundaki uzmanlığını gözler önüne sermiştir.

VİCTORINOX  SAAT MODELLERİ

Victorinoks Swiss Army saat koleksiyonlarında her biri üstün fonksiyon ve mükemmel saat mekaniklerine sahip klasik ve spor Victorinox saat modelleri yer almaktadır. Koleksiyonlarda yer alan tüm modeller, kendilerine has özelliklerinin yanı sıra markanın varoluşunda en çok önem verdiği değerlerini yansıtan uzun ömür, mükemmel teknik detaylar, yenilikçi tasarım ve sıra dışı özellikler ile kalitesini ortaya koymaktadır.

Her saatin bir yaşam tarzı ile eşleştiğini düşünerek modellerini tasarlayan Victorinox, kendi ihtiyaçlarınız ve isteklerinize uygun tasarımlara imza atmayı sürdürmektedir. Inox saatler, pilot saatleri, iş saatleri, dalgıç saatleri, günlük saatler, çok fonksiyonlu saatler, spor saatler ve bayan kol saatleri gibi pek çok ürün çeşidi ile hizmet vermeye devam eden marka, herkes için farklı seçenekler ortaya koyarak seçme şansını fazlalaştırmaktadır. Çizgisinden asla taviz vermeden tasarımlarını büyük bir titizlikle üretmeye devam eden Victorinox, özellikle Inox saat modellerinde dayanıklılığı göz önünde bulundurmuş ve güçlü ve şık çizgisinden de çıkmamıştır. Inox kol saatleri, her koşulda en zor şartlara dayanmak üzere tasarlanmıştır. İsviçre Saat Endüstrisi Federasyonu standartlarının (NHIS) belirlediği koşullar ile Amerikan ordusunun belirlediği dayanıklılık standartlarına uygun olarak üretilmiş ve test edilmiştir. 70 derece sıcaklıktan -50 derece soğuğa, 200 metre derinlikteki sulardan çöl fırtınaları kadar en uç hava koşullarına dayanabilen Victorinox  Swiss Army Inox kol saatleri, vazgeçilmez bir parçanız olmaya aday şekilde tasarlanmıştır. Bu modelde kullanılan özel koruma parçaları, modaya uygun olarak şık çizgisinden çıkmadan eklenmiştir.

Victorinox  saat modelleri, günlük şıklığınızı tamamlayıcı detaylara sahip olmakla birlikte birçok farklı seçeneği de müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Klasik veya spor tercihlerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz şekilde dizayn edilen modellerde kullanılan çelik kordonlar, dokuma kayışlar, kauçuk kayışlar, değişik renk ve modellerde beğenilere sunulurken en özgün modelleri kolunuzdaki taşırken bir saatten fazlasına sahip olduğunuzu anlayacaksınız. Her ürün modeline yansıyan şık İsviçre çizgisi, müşterilerin beğenisine sunularak beğenileri kazanmaktadır. Victorinox  saat modelleri,  markasının farklılığını da ortaya koyarak günlük yaşamınıza yansıtır. Stilinizi modaya uygun hale getirerek tamamlamanıza yardımcı olan ideal bir aksesuar olarak kullanabilirsiniz.

VİCTORINOX SAAT FİYATLARI

Victorinox  saat fiyatları, belirlediği standartları açısından müşterilerine kalite, güvenilirlik, dayanıklılık ve fonksiyonellik açısından en fazla seçeneği beraberinde getirmektedir. Müşteri memnuniyetinden asla ödün vermeden tasarlanan İsviçre markasının fiyatları çeşit ve özelliklerine göre değişiklik göstermekte olup; her bütçeye uygun şekilde fiyat aralıkları belirlenmiştir. Özel fırsat ürünleri arasından seçebileceğiniz modeller için kaliteden ödün vermeden bütçenize en uygun şekilde satın alabilme imkanınız bulunmaktadır. Modeller arasında istenilen özellikler belirlenerek bu eşsiz tasarımlara uygun fiyatlarla ulaşmanız mümkün. Özellikle Victorinox  gibi kaliteli, dayanıklı ve dünya markası haline gelmiş İsveç tasarımı saat modellerine ve daha fazlasına ulaşabilirsiniz. Tüm bu modeller ve daha fazlasına hizlisaat.com üzerinden ulaşabilir; birçok farklı seçenek arasından tarzınıza uygun olan modeli seçerek karar verebilirsiniz. Özel İsveç markasını kolunuzda bir parçanız olarak taşıyabilir, detayları ile şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

TÜM VİCTORİNOX SAATLER