Zenith Saat,Zenith Bayan ve Erkek Saat Modelleri ve Fiyatları

0212 909 45 89

10 yıldır en güvenilir orijinal saat sitesi...

Zenith Saat

Zenith Saat

Zenith saatlerinin geçmişi 19 uncu yüzyıla dek dayanıyor. Zenith o bildiğiniz geçmişten gelen tecrübe ve geleneği, modern tasarım çizgileriyle geleceğe taşıyan İsviçre saat tasarımcılarından biri. Zenith saat tasarlamaktan ziyade, saat konusunda sanat eserleri tasarlıyor dense yeri olacak raddede tasarım harikası saatleriyle Zenith her döneme damgasını vurmuş köklü bir marka. Eğer kalitenin gerçek güzellikle birleşimi sizi heyecanlandırıyorsa Zenith mutlaka edinmek isteyeceğiniz bir saat zira Zenith tasarımlarında estetikle geleneksel saat tasarımını bir zanaatkar inceliğiyle birleştiriyor.

Zenith aynı zamanda özgün ve tek olmak isteyenler için kısıtlı sayıda üretim de yapıyor. Kısıtlı sayıda üretime, kişiye özel yapılan saatler de dahil.

Zenith saat üretiminde tasarıma önem verdiği kadar kaliteye ve dayanıklılığa da önem veriyor. Zenith saatlerin kasaları paslanmaz çelikten, altından ve titanyumdan üretiliyor. Saatlerin yüzünü korumak için pahalı kristal kullanıyorlar ve mekanizmasını kendileri hassasiyete üretiyorlar.

Zenith saatler su geçirmezlik konusunda çığır açıyor. Zenith modellerinden bazıları 1000 metreye kadar su geçirmezlik özelliğini koruyor.

Zenith zaman zaman quartz mekanizması kullansa da, genellikle saatlerinde kendi ürettiği mekanik mekanizmayı tercih ediyor.

Zenith yenilikleri yakalamak hatta her fırsatta çağın ötesine geçmek gibi fırsatları çok iyi değerlendiriyor. Tasarımda ayın evrelerin gösteren mekanizma, kronograf özellikleri, kalan güç göstergesi, takvim, artık yıl göstergesi gibi bir çok özellik Zenith saatin tasarımlarına uyarladığı yeniliklerden.

Zenith Saat Modelleri

Zenith modelleri arasında çok geniş bir tasarım yelpazesinin ürünü bir çeşitlilikle karşılaşmak mümkün. Zenith, geleneksel çizgilerde tasarlanmış birçok farklı saat modeli sunuyor. Saatlerinde 1950’lerin trendi olan metalik yüz ve koyu renk deri kayış tasarımını sıklıkla kullanıyor. Öte yandan renk isteyenler, değerli taşlardan ve altından hoşlananlar için de Zenith saat modelleri birçok seçenek sunuyor. Daha sıra dışı tasarımları tercih edenler de Zenith’de eli boş gönderilmiyor. Zenith’in kendi tasarladığı karmaşık mekanizmanın çalışma prensiplerini yakından gözlemleyebileceğiniz transparan saat modelleri, Zenith’in en iddialı modellerinden.

Zenith’de her türlü kullanım amacına uygun saat üretiliyor. Gündelik kullanıma uygun saatlerin yanı sıra iş dünyasına uygun saatlere de yer verilmiş. Değerli taşlarla süslenmiş parıltılı saatler ise daha çok özel günler ve gece hayatına uygun olarak tasarlanmış. Zenith sportif çizgileri tercih eden kullanıcılarını da ihmal etmemiş. Zenith sprotif saat tasarımında gelenekle, geleceği aynı potada eriterek, ilerici bir tasarım vizyonu oturtmuş.

Zenith’e herhangi bir saat modeli gibi yaklaşmak yanlış olur. Zenith bir aksesuar olmaktan ziyade bir zaman cihazı. Zaman tutmadaki keskinlik ve isabet şaşmaz bir şekilde sunuluyor. Bu isabetlilik Zenith’in kusursuz tasarımla mekanizmasından geliyor. Diğer bir deyişle bir Zenith’ten saati okuduğunuzda edindiğiniz bilgi, kesin doğrulukta bir saat bilgisi oluyor.

Zenith’in klasik erkek modelleri daha çok deri kayış, altın ve gümüşi renklerle karaktrize oluyor.  Daha spor çizgide saatlerde ise tasarımların çeşitliliği artıyor. Spor modellerde kanvas kayış kullanımı oldukç ayyagın. Üstelik spor model saatlerin kimi modelleri gece görüş özelliği de sunuyor. Spor modellerde paslanmaz çelik kayışlarda kullanılıyor fakat çelik kayışlar akıllıca tasarım dokunuşlarıyla monotonluktan uzaklaştırılmış ve daha agresif bir görünüm kazandırılmış şekilde tezahür ediyor.

Zenith’in insanın aklını başından alan modellerindeyse şaşırtıcı bir biçimde lastik kayışlar kullanılmış. Lastik kayışlar o kadar başarılı tasarım öğeleriyle süslenmiş ki; Zenith saat modelleri için zarafet ve şıklık bu saat modellerinde değişmez bir özellik haline gelmiş.

Zenith, erkek saat modellerindeki mükemmeliyetçi tasarım saat modellerinde mekanizma seçiminden gelen iç güzelliği tasarımla dışarıya yansıtıyor. Zenith, saat modellerini estetik ve mükemmeliyetten haz almak için bir davetiye olarak tanımlıyor.

Zenith saat modelleri, duru bir sadelikte tasarlanmış. Modellerin çoğunda karmaşadan kaçınılmış. Sade bir yüz tasarlanmış ve şıklığın ve asaletin bir simgesi olarak metalik renk alternatifleri kullanılmış. Tasarımda sade çizgiler benimsenirken, saatlerinden daha çok bilgi bekleyen kullanıcılar unutulmamış. Saat modellerinin taşlarla süslenmiş versiyonları, koronograf, ay evresi, kronometre ve tüm diğer yenilikçi göstergeleri de bünyesinde barındıracak şekilde tüm modellerde özel olarak yeniden tasarlanmış. Mavi, kahverengi, siyah ve füme renklerle gelen bu taşlı modellerde, hem sportif bir çizgi yakalanmış, hem de iş dünyasının veya özel gün ve gecelerin gerektirdiği ciddiyetin altı ustalıkla çizilmiş.

Sadeliği öncelikli tercih olarak gören saat kullanıcıları için, tamamen paslanmaz çelik bir kasa ve kayıştan oluşan sade bir tasarım düşünülmüş. Çizgi ötesi tasarımlar arayan kullanıcılar için ise mor renkte olağandışı bir tasarım yine taşlı olarak kullanıcıların beğenisine sunulmuş. Saatte retro dokunuşlardan hoşlananlar için ise, Zenith köşeli saat tasarımını yeniden canlandırarak en güzide modellerine başarıyla uyarlamış.

Zenith Saat Fiyatları

Zenith saat fiyatları tüm detaylarıyla hizlisaat.com üzerinden görüntülenebiliyor ve diğer marka ve modellerle karşılaştırılabiliyor. Üstelik hizlisaat.com Zenith saat modellerinde özel indirimler ve fiyat avantajları da sunuyor. Zenith modellerindeki fiyat indirimleri %25’leri buluyor. Bu indirim oranı da kalitesi ve dayanıklılığı, tasarımdaki özgün çizgileri fiyatına yansıyan bir saat modelini oldukça cazip fiyatlarla edinme imkanını kullanıcılara veriyor. Hizlisaat.com üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde, saatleriniz kargo ile dağıtılıyor ve kapınıza en kısa sürede ulaştırılıyor. Tüm Zenith ürünleri adınıza düzenlenmiş olan faturayla gönderiliyor ve ürünün ambalajının içinde mutlaka orijinallik sertfikası bulunuyor.

TÜM ZENİTH SAATLER